رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
hocein1

تب هاست متریال

پست های پیشنهاد شده

hocein1    28

گروه دانشجو

وقت بخیر. میخوام تب هاست متریال که با دیزاین ساپورت انجام میشه میخوام وقتی کاربر روی آلارم کلیک کرد رنگ زمینه آلارم که آبیه مثلا بشه زرد و بقیه ک کلیک نشدن آبی باشند.

من TabIndicatorHeight رو زیاد کردم میومد روی عکس رو میپوشوند . میخوام یکار کنم زیر عکس آلارم رنگش عوض شه ...

Screenshot_B6.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
شایان آباد    6,141

بنیان گذار و مدیر فنی

درود بر شما

فکر نکنم امکان همچین کاری باشه چون من جایی ندیدم ولی بازم پیگیری میکنم بهتون خبر میدم.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط علی سجادی
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      FTP چیست؟
      FTP یه قرار داد یا پروتکل هست برای انتفال اطلاعات که مخفف File Transfer Protocol هست.از اینها که بگذریم باید بگم یه سری نرم افزار هستند که با استفاده از این پروتکل می توانند فایل های درون هاست رو در کامپیوتر ما نشان بدهند (انگار کامپیوترمون رو با هاست شبکه کردیم!) و ما میتونیم از هاست فایل برداریم یا از کامپیوتر به هاست فایل بفرستیم.حتی می توانیم فایل های توی سرور رو از کامپیوتر ویرایش کنیم یا تغییر اسم بدیم.ولی یه کار رو انجام نمیده ( که اگه این رو انجام می داد دیگه یه دونه بود) و اون هم اینکه نمیشه فایل های zip توی سرور رو باهاش به اصطلاح extract کرد.

چه نرم افزاری نیاز هست ؟
      cuteftp : این نرم افزار پولی هست. FileZilla : این یکی رایگان هست و محبوب وردپرسی ها (چون این هم منبع باز هست) یه نکته جالبش اینه که زود یه زود آپدیت میشه (و هیچ تغییری در ظاهر نمی کنه!) هر دوی این نرم افزار ها در اصل به یک قدرت هستند حتی سادگی استفاده هم یکسان هست و درکل فرق خاصی ندارند. برای استفاده از FTP نیاز به یکی از این نرم افزار ها و یه اکانت FTP داریم که با اون به سرور یا هاست متصل بشویم.

چگونه در هاست اکانت FTP بسازیم ؟
      Cpanel : که با استفاده از FTP Account میشه اکانت ساخت. Direct Admin : که با گزینه FTP Management میشه اکانت ساخت.

• توسط kianqiassi
      سلام. یک مدتی بود که برای تبدیل رنگ های #hex  و متریال به RGB مشکل داشتم و خب مثلا میخواستم رنگ یک لیبل رو برابر یک رنگ hex مثلا #f44336  قرار بدم مشکل داشتم و نمیدونستم چکار کنم تا اینکه کتابخانه MaterialRGB رو از سطح اینترنت پیدا کردم و خب گفتم شاید بعضی از دوستان هم مشکل من رو داشته باشم و بد نیست که اون رو به اشتراک بزارم.
      لینک دانلود :MaterialRGB
      و اما نحوه کار با اون خیلی راحته.
      اول از همه یک متغیر از نوع MaterialRGB تعریف میکنیم.
      بعد میایم و اون رو Initialize میکنیم :
      Dim x as MaterialRGB x.Initialize("#f44336") و به جای #f44336 کد مورد نظر را وارد میکنیم. فقط توجه داشته باشید که کدی که وارد میکنید از نوع String ـه بنابراین اونو داخل "" قرار بدید.

حالا مثلا برای تغییر رنگ یک لیبل به شکل زیر عمل میکنیم:
      Label1.Color = Colors.RGB(x.R,x.G,x.B)
    • توسط FoRI
      سلام
      ببینید من از بیسیک میام عکس ، فیلم ، آهنگ رو روی هاست آپلود میکنم و مشکلی ندارم و لینک فایل رو میگیرم.
      حالا میخوام این امکان رو هم داشته باشه که بتونم از توی بیسیک با دادن لینک فایلشو از روی هاست حذف کنم مثلا این لینک یکی از فایل هایی هست که آپلود کردم
      http://dl.site.com/uploads/files/music.mp3
      حالا چطور میتونم همین فایل رو از روی هاست حذف کنم؟

پیشاپیش تشکر از پاسخگوییتون

• توسط smart
      سلام به همگی.
      چجوری میشه فونت تب هاست رو تغییر داد ؟
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.