رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

iamalirezanaderi    0

گروه دانشجو

با سلام ! 

میدونم که شاید کسی پیدا نشه که ندونه سفارش اینترنتی غذا و تحویل گرفتن اون درب منزل ، محل کار ، یا هر جایی چی میتونه باشه ؟! 

اتفاقا چند تا شرکت معروف هم تو تهران هستن که این خدمات رو ارایه میدن ! 

خب من میخام یه همچین شرکتی رو بزنم توی شهر خودمون

خب سوال و درخواست مشاوره ای که من از شما دارم اینه که اگر بخام سایت رو بیارم بالا یعنی یه سایتی که 

-رستوران ها رو بتونم اضافه کنم و عکس بزارم و قیمت و ساعت باز بسته !
-قسمت نظرات و ریتینگ مشتری ها
-عضویت مشتری ها
-فرستادن ایمیل و پیام کوتاه به مشتری ها برای رسید فاکتور خریدشون و یا کد های تحفیف و ...
-فرستادن پیام کوتاه به مدیر رستوران ها ! 

و از این قبیل امکانات که شما بهتر از من میدونید ! 

خود من دانشجوی رشته نرم افزار هستم و شهری که میخام توش این کارو پیاده کنم قزوین هست البته تو قزوین هم همچین شرکتی هست که بیشتر از 1 ساله نیمه فعاله و کار میکنه و همه هم راضی !

سوال اصلیم اینه که اگر بخام پروژه ساخت سایت رو به بیرون بدم به کی بدم ؟! و هزینش چقدر میشه ؟! 

یا 

و اگر بخام پروژه ساخت سایت رو خودم و دوستان انجام بدیم به چه دانش هایی لازم داریم ؟! مثلا من الان سی اس اس اچ تی ام ال و جاوا اسکریت در کل فرانت اند رو کمی تا قسمتی نیمه ابری بلدم ولی از بک اند اصلا سر در نمیارم ؟! 

**دوستان از اینکه باید یک فضایی رو اجاره کنیم یا نکنیم و اینکه ویزیتور و بازاریاب و حسابدار و ... داشته باشیم هزینه های اصلی و... مطلع هستم **

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
d3v3lop3r    18

گروه دانشجو

در 30 دقیقه قبل، iamalirezanaderi گفته است :

با سلام ! 

میدونم که شاید کسی پیدا نشه که ندونه سفارش اینترنتی غذا و تحویل گرفتن اون درب منزل ، محل کار ، یا هر جایی چی میتونه باشه ؟! 

خب سوال و درخواست مشاوره ای که من از شما دارم اینه که اگر بخام سایت رو بیارم بالا یعنی یه سایتی که 

-عضویت مشتری ها
-فرستادن ایمیل و پیام کوتاه به مشتری ها برای رسید فاکتور خریدشون و یا کد های تحفیف و ...

خود من دانشجوی رشته نرم افزار هستم و شهری که میخام توش این کارو پیاده کنم قزوین هست البته تو قزوین هم همچین شرکتی هست که بیشتر از 1 ساله نیمه فعاله و کار میکنه و همه هم راضی !

سوال اصلیم اینه که اگر بخام پروژه ساخت سایت رو به بیرون بدم به کی بدم ؟! و هزینش چقدر میشه ؟! 

یا 

و اگر بخام پروژه ساخت سایت رو خودم و دوستان انجام بدیم به چه دانش هایی لازم داریم ؟! مثلا من الان سی اس اس اچ تی ام ال و جاوا اسکریت در کل فرانت اند رو کمی تا قسمتی نیمه ابری بلدم ولی از بک اند اصلا سر در نمیارم ؟! 

**دوستان از اینکه باید یک فضایی رو اجاره کنیم یا نکنیم و اینکه ویزیتور و بازاریاب و حسابدار و ... داشته باشیم هزینه های اصلی و... مطلع هستم **

دوست عزیز، پروژه ی مورد نظر شما پروژه ی دشواری نیست! شما با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای حرفه ای مثل وردپرس هم میتونید این وبسایت رو راه اندازی کنید؛ حتی برای بخش ارسال پیام کوتاه هم میتونید از افزونه ها استفاده کنید؛ اما بحث فقط ایجاد وبسایت نیست، شما باید به مباحث UI و UX هم مسلط باشید یا حداقل اگر ضروریتی برای این کار نمیبینید این رو فقط بعنوان یک پیشنهاد از من بپذیرید چون این موضوع هم جزء یکی از مهمترین مباحث بازاریابی اینترنتی!

نمیخوام از بحث دور بشم و گیجتون کنم برای همین بصورت خلاصه میگم؛ اگر شما بخواین اسکریپت مورد نظرتون رو سفارش بدین حداقل بودجه رو یک میلیون تومان در نظر بگیرید بگیرید (اما در عوض باب میل شماست)، اگر بخواین از سیستم های مدیریت محتوای موجود استفاده کنید تمام قابلیت های مورد نظر شما رو داره و برای شروع مناسبه و اگر میخواین خودتون این پروژه رو بنویسید حتما به فردی که مباحث امنیت رو بصورت حرفه ای دنبال میکنه نیاز خواهید داشت و برای شما که عرض کردید "فرانت اند رو کمی تا قسمتی نیمه ابری بلدم ولی از بک اند اصلا سر در نمیارم" بنظر گزینه ی مناسبی نیست!

• زیبا بود 1

لینک به ارسال
علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

در 4 ساعت قبل، iamalirezanaderi گفته است :

با سلام ! 

-عضویت مشتری ها

یا 

درود

تشکر از راهنمایی های دوست عزیزمون 

این نکته رو هم در نظر داشته باشید که برای همچین کاری شما باید وبسایت اختصاصی برای خودتون بزنید و من استفاده از سیستم مدیریت محتوا رو پیشنهاد نمیکنم.

اگر کار با این 2 زبان رو به صورت حرفه ای بلدید:

اچ تی ام ال-سی اس اس

پیشنهاد میکنم یکی رو هم پیدا کنید که به php و مسایل امنیتی آشنایی کامل داشته باشه و سایت رو طراحی کنید

اگر  میخواهید پروژه رو سفارش بدید اختصاصی براتون گرون در میاد ولی برای یک شرکت باید سایت اختصاصی داشته باشه مثل همین لرن نت که قالب اصلی اختصاصی هستش

موفق باشید

• زیبا بود 2

لینک به ارسال
iamalirezanaderi    0

گروه دانشجو

در 7 ساعت قبل، d3v3lop3r گفته است :

دوست عزیز، پروژه ی مورد نظر شما پروژه ی دشواری نیست! شما با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای حرفه ای مثل وردپرس هم میتونید این وبسایت رو راه اندازی کنید؛ حتی برای بخش ارسال پیام کوتاه هم میتونید از افزونه ها استفاده کنید؛ اما بحث فقط ایجاد وبسایت نیست، شما باید به مباحث UI و UX هم مسلط باشید یا حداقل اگر ضروریتی برای این کار نمیبینید این رو فقط بعنوان یک پیشنهاد از من بپذیرید چون این موضوع هم جزء یکی از مهمترین مباحث بازاریابی اینترنتی!

نمیخوام از بحث دور بشم و گیجتون کنم برای همین بصورت خلاصه میگم؛ اگر شما بخواین اسکریپت مورد نظرتون رو سفارش بدین حداقل بودجه رو یک میلیون تومان در نظر بگیرید بگیرید (اما در عوض باب میل شماست)، اگر بخواین از سیستم های مدیریت محتوای موجود استفاده کنید تمام قابلیت های مورد نظر شما رو داره و برای شروع مناسبه و اگر میخواین خودتون این پروژه رو بنویسید حتما به فردی که مباحث امنیت رو بصورت حرفه ای دنبال میکنه نیاز خواهید داشت و برای شما که عرض کردید "فرانت اند رو کمی تا قسمتی نیمه ابری بلدم ولی از بک اند اصلا سر در نمیارم" بنظر گزینه ی مناسبی نیست!

واقعا یه همچین سایتی رو میشه با وردپرس راه انداخت ؟! :nea:

میشه یه لینک یا یه چند تا مثال بزنید ؟! 

لینک به ارسال
iamalirezanaderi    0

گروه دانشجو

در 4 ساعت قبل، علی فراهی گفته است :

درود

تشکر از راهنمایی های دوست عزیزمون 

این نکته رو هم در نظر داشته باشید که برای همچین کاری شما باید وبسایت اختصاصی برای خودتون بزنید و من استفاده از سیستم مدیریت محتوا رو پیشنهاد نمیکنم.

اگر کار با این 2 زبان رو به صورت حرفه ای بلدید:

اچ تی ام ال-سی اس اس

پیشنهاد میکنم یکی رو هم پیدا کنید که به php و مسایل امنیتی آشنایی کامل داشته باشه و سایت رو طراحی کنید

اگر  میخواهید پروژه رو سفارش بدید اختصاصی براتون گرون در میاد ولی برای یک شرکت باید سایت اختصاصی داشته باشه مثل همین لرن نت که قالب اصلی اختصاصی هستش

موفق باشید

من هم نظرم همینه اما دوستمون گفتن که با مدیرت محتوا هم میشه ؟! اگر میشه کدوم سی ام اس دقیقا و راهنمایی هاش رو بکنید لطفا ! 

مرسی از نظرتون

لینک به ارسال
Gadatas    51

پاسخگو و راهنما

به هیچ وجه سراغ مدیریت محتوا و ... نرید!!!

برای چنین هدفی حتما اختصاصی کار کنید

معمولا چنین سیستم هایی با ASP.NET نوشته میشوند و بصورت مستقیم به برنامه حسابداری متصل هستند!

موفق باشید ?

• زیبا بود 1

لینک به ارسال
iamalirezanaderi    0

گروه دانشجو

در 7 ساعت قبل، حسن غویشه گفته است :

به هیچ وجه سراغ مدیریت محتوا و ... نرید!!!

برای چنین هدفی حتما اختصاصی کار کنید

معمولا چنین سیستم هایی با ASP.NET نوشته میشوند و بصورت مستقیم به برنامه حسابداری متصل هستند!

موفق باشید ?

مرسی از نظرتون 

من موندم توی این کار دانش لازم رو هم ندارم

کسی رو میشناسید یا سورس کد اماده ای یا کسی که بیاد شریک بشه و کار کنه یا کسی که پول بگیره انجام بده ؟

لینک به ارسال
علی فراهی    635

دپارتمان مدیریت

در در 10 آبان 1396 در 02:47، iamalirezanaderi گفته است :

من هم نظرم همینه اما دوستمون گفتن که با مدیرت محتوا هم میشه ؟! اگر میشه کدوم سی ام اس دقیقا و راهنمایی هاش رو بکنید لطفا ! 

مرسی از نظرتون

نه من نگفتم نمیشه

با مدیریت محتوا هم میشه اما اگر میخواهید یک شرکت بزنید و برای اون یک سایت،سایت رو اختصاصی بزنید بهتره!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط namefree
      سلام خسته نباشید دوستان 
      من قبلا با sqlite  دیتا بیس ساختم و مشکلی نداشتم اما وقتی دوباره visual studio  نسخه  professional رو نصب کردم و extensions  مربوط به Sqlite  رو نصب کردم تا دیتا بیس بسازم قسمت مربوط به ساخت دیتا بیس خالی بود اگه کسی میتونه راهکار بده ممنون دوستان وقت گذاشتین.

• توسط clik8000
      دوستان کس یسورس برنامه سفارش آنلاین غذا رو داره 
      میخوام واستم اختصاصی کنه
      @vahidabedini
      آیدی من تو تلگرامه 
      فقط قیمت معقول باشه 
    • توسط پژمان نیکروان
      مشاهده gif برای  اندروید های 7.1 به بالا

مشاهده gif برای اندروید 7 به پایین

نصب فایل APK جهت تست
      حتما دموهای بالا رو مشاهده کنید.
      توضیحات:
      1. ایجاد شورتکات(میانبر) از اکتیویتی خاص، برنامه خاص، یا اینتنت خاص با آیکن اختصاصی به صفحه اصلی - از اندروید قدیمی تا اندروید 8 به بالا
      2. حذف یا disable کردن شورتکات مورد نظر
      3. بهره‌وری از کلاس ShortCutManager خود اندروید برای 7.1 به بالا
      4. توجه کنید که این کتابخانه روی انواع گوشی ها و اندروید ها تست شده و عمل میکنه، اگر احیانا روی گوشی شما کار نکرد مربوط به لانچر گوشی میشه و خود کتابخانه مشکلی نداره. برای اینکه مطمئن بشید میتونید برنامه هایی مثل #دیوار یا #بازار که میانبر ایجاد میکنن رو تست کنید که کار میکنه یا خیر.
      قیمت: 15,000
      دریافت کتابخانه
    • توسط er4_4
      خسته نباشید دوستان من میخوام یک فرم بسازم و اطلاعاتی که تو این فرم توسط کاربر پر میشه به دیتابیس منتقل بشه این کد رو نوشتم نمیدونم چرا عمل نمیکنه کسی میتونه کمک کنه
      فایل register.php
      <!DOCTYPE HTML> <html> <head> <title>Untitled</title> </head> <body> <form action="" method="post"> <table> <tr> <td>username</td> <td><input type="text" name="username" value="" /></td> </tr> <tr> <td>password</td> <td><input type="password" name="password" value="" /></td> </tr> <tr> <td><a href="index.php">salam bar shoma</a></td> <td><input type="submit" name="submit" value="submit" /></td> </tr> </table> </form> </body> </html> <?php include 'db.php'; if(@$_post['submit']){ $username = @$_post['username']; $passworda = @$_post['password']; $password = md5($passworda); mysqli_query($connect,"INSERT INTO uer(username,password) VALUES ('$username';'$password')"); ?> <script type="text/javascript"> alert("data normal"); window.location.href="index.php"; </script> <?php } فایل db.php
      <?php $connect = mysqli_connect('localhost','root','','login'); ?>  فایل index.php
      <!DOCTYPE HTML> <html> <head> <title>Untitled</title> </head> <body> <form action="login.php" method="post"> <table> <tr> <td>username</td> <td><input type="text" name="username" value="" /></td> </tr> <tr> <td>password</td> <td><input type="password" name="password" value="" /></td> </tr> <tr> <td><a href="register.php">belum dafter</a></td> <td><input type="submit" name="submit" value="submit" /></td> </tr> </table> </form> </body> </html> نمیدونم چرا اطلاعاتو میگیره ولی نتیجه کار که نمایش کد جاوا و ثبت اطلاعات در دیتابیس هست رو حاصل نمیشه
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.