رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

Sir_Coder    0

گروه دانشجو

من میخوام بعد از : به عنوان پسورد قرار بگیره و قبلش برای یوزر و من هم نمیدانم آن متن چند رقمی مثال 

User:Password

: نقطه حساب نشود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
شایان آباد    6,141

بنیان گذار و مدیر فنی

این تاپیک به دلیل عدم رعایت قوانین و اهداف انجمن به بایگانی انتقال یافت.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Hossein_A82
      درود دوســــتان . .
      یه سوال داشتم . .
      میخواستم بدونم که اگه من الان کد یه برنامه ای رو تو پایتون بزنم و فعلا محیط گرافیکی (gui) اونو اوکی نکنم میتونم بعدا اون کد هارو gui کنم . . ؟
    • توسط Hossein_A82
      درود . .
      یه سوال دارم . .
      من اگه یک برنامه در پایتون برای pc بخوام بنویسم باید چجوری محیط گرافیکی اونو طراحی کنم . .
      منظورم از محیط گرافیکی رنگ و طراحی و چیز هایی که در اونه رو میگم . . چون که پایتون هیچ امکاناتی برای طراحی اَشکال و گرافیک اون برنامه ای که میخوام بنویسم نداره . .
      از یه نفر پرسیدم گفت اونو بده به یک کسی که رشتش گرافیکه برات کارای گرفیکی برنامتو انجام میده و محیط اونو طراحی میکنه . . ولی خب یه سوال دیگه که تو ذهنمه اینه که اگه الان من برناممو کد بزنم و اونو بنویسم و بعد بدمش به طراح گرافیک حالا چطور باید بین اون کدی که زدم و اون طراحی ای که اون طرف کرده ارتباط برقرار کنم . . مثلا من تو کدم یک دکمه ی خروج از برنامه میزارم و میدمش به یک گرافیک کار تا مثلا یک ضربدر درست کنه که برای خروج از برنامس ، حالا چطور اون کد و اون دکمه خروجی که طراحی شده رو با هم مرتبط کنیم تا کاربر وقتی رو اون دکمه میزنه از برنامه خارج بشه . . ؟
      نمیدونم بهتون تونستم بفهمونم که چی میگم یا نه . . ولی اگرم فهمیده باشین شاید برای خیلی هاتون خنده دار باشه و یا خیلی کار آسونی باشه ولی خب به بزرگی خودتون ببخشین من اطلاعاتم تو پایتون کمه . . و اینم بگم که اگه با یک طراح گرافیک این کار حله من پسرخالم رشتش گرافیکه و میتونم بدمش به اون . .
    • توسط شایان آباد
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      با اموزش تبدیل فرمت های py به exe با من همراه هستید که در این اموزش یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه هایی که با پایتون ساخته میشن رو روی ویندوز با فرمت اجرایی ویندوز باز و استفاده کنید.
      نرم افزار cmd را باز کنید (کنسول - Command Prompt) به دایرکتوری اسکریپت پایتون برید (محل نصب پایتون) ، برای مثال : D:\Program Files\Python\Python35-32\Scripts
      بعد از اینکه دستورات بالا را در خط فرمان وارد کردید دستور زیر را برای نصب pyinstaller ارسال کنید. pip install pyinstaller
      فایلی که خروجی شما در به زبان پایتون هست py. را به محل اسکریپت پایتون انتقال بدید. دوباره طبق دستور اول به دایرکتوری اسکریپ با خط فرمان برید.
      بعد از اینکه فایل خودتون رو کپی کردید در دایرکتوری اسکریپت ، و با خط فرمان رفتید به بخش اسکریپت دستور زیر را وارد کنید. pyinstaller --onefile filename.py --onefile اگر با متن زیر مواجه شدید یعنی به موفقیت انجام شد ولی اگر اروری دریافت کردید بدونید که یک جای کار رو اشتباه رفتید.

موفق باشید.
    • توسط Sir_Coder
      چگونه فایل py را تبدیل به exe کنم؟
      اخرین نسخه 3
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.