رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

sadegh_54    0

گروه دانشجو

سلام بردوستان و اساتید.من میخام در برنامم از سوییچ خاموش و روشن استفاده کنم برااین کا بالطبع باید از باتن استفاده کرده و تصویر سوییچها رو بهش اختصاص بدم این امر چجوری مقدوره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
رضا آزاده    506

دپارتمان مدیریت

در 20 دقیقه قبل، sadegh_54 گفته است :

سلام بردوستان و اساتید.من میخام در برنامم از سوییچ خاموش و روشن استفاده کنم برااین کا بالطبع باید از باتن استفاده کرده و تصویر سوییچها رو بهش اختصاص بدم این امر چجوری مقدوره

درود

برای تصویر دادن به باتن به دیزاینر برید از قسمت باتن properties و قسمت drawable میتونید تصویر بدید

براس سوییچ هم میتونید از کتابخونه appcopmat استفاده کنی

موفق باشید

لینک به ارسال
sadegh_54    0

گروه دانشجو

ممنونم از پاسختون.آیا آموزشی از این کتابخونه هم وچود داره؟

لینک به ارسال
رضا آزاده    506

دپارتمان مدیریت

در 17 دقیقه قبل، sadegh_54 گفته است :

ممنونم از پاسختون.آیا آموزشی از این کتابخونه هم وچود داره؟

بله سرچ کنید در انجام موجود هست 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m0$tafa
      سلام میخوام یه خط افقی در لایوت ها ایجاد کنم مانند تصویر زیر. چجوری انجامش بدم؟

• توسط احمدمینودری
      سلام.
      من قصد دارم کدهای Html رو دربین متن درون جعبه کد(Syntax) قرار بدم ایا در B4a چنین امکانی وجود داره؟
    • توسط kamran_ln
      سلام. یک کتابخونه به نام msshowtips هست که میشه باهاش راهنمای حرفه برای برنامه ساخت. مثل مدلهایی که صفحه رو دودی میکنه و اون دکمه یا ... خاص رو روشن میکنه و توضیحات کنارش میده. از دوستان اگر کسی رجیستر سایت b4x رو داره لطفا نسخه اصلاح شده این کتابخونه که میشه متن دکمه اون رو  ویرایش کرد و ... رو بگیره ممنون میشم. این هم لینک نسخه اصلاحی:
      https://www.b4x.com/android/forum/attachments/msshowtips-zip.32561/
    • توسط محسن یوسفی
      سلام
      شاید واسه شما هم یکم سخت باشه ک بخواید واسه 10تا دکمه 10تا OnClick جدید بسازید ؛ با این روش میتونید با ی ساب از چند دکمه استفاده کنید که خیلی کارو ساده تر میکنه در اندروید استودیو و جاوا.
      خب اول ک میایم معرفی میکنیم دکمه هارو :
      Button button1, button2, button3; سپس در OnCreate میایم ادرس دهی میکنیم و ی ساب ایجاد میکنیم و با Case ک مشابهش رو در بیسیک داشتیم مشخص میکنیم کلیک هر دکمه رو :
      public void onCreate(Bundle bundle) { super.onCreate(); ... button1 = (Button) findViewById(R.id.button1); button2 = (Button) findViewById(R.id.button2); button3 = (Button) findViewById(R.id.button3); button1.setOnClickListener(this); button2.setOnClickListener(this); button3.setOnClickListener(this); } @Override public void onClick(View v) { switch (v.getId()) { case R.id.button1: /کد های کلیک دکمه1 break; case R.id.button2: /کدهای کلیک دکمه2 break; } }  
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.