رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

imanarman    6

گروه دانشجو

سلام دوستان

من یک دیتابیس دارم که در یک لایوت اطلاعات واردش می کنم و در یک لایوت دیگر در مولتی پنل نمایش میدم

دو تا مشکل دارم

1- وقتی یک رکورد ثبت می کنم چطوری وقتی به لایوت مولتی پنل برمی گردم بروز بشه

2- با کلیک روی هر رکورد در مولتی پنل چطور اون ردیف رو حذف کنم و بلافاصله دیتابیس من هم حذف بشه و مولتی پنل بروز بشه

ممنون میشم راهنمایی بکنید و در صورت امکان سورس کدی اگه هست قرار بدین با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
شهریار شریعتی    514

دپارتمان سرپرست

در 19 ساعت قبل، imanarman گفته است :

سلام دوستان

من یک دیتابیس دارم که در یک لایوت اطلاعات واردش می کنم و در یک لایوت دیگر در مولتی پنل نمایش میدم

دو تا مشکل دارم

1- وقتی یک رکورد ثبت می کنم چطوری وقتی به لایوت مولتی پنل برمی گردم بروز بشه

2- با کلیک روی هر رکورد در مولتی پنل چطور اون ردیف رو حذف کنم و بلافاصله دیتابیس من هم حذف بشه و مولتی پنل بروز بشه

ممنون میشم راهنمایی بکنید و در صورت امکان سورس کدی اگه هست قرار بدین با سپاس

درود

برای لود مطالب جدید دوتا راه هست یکی اینکه دوباره ایتم هارو لود کنید دوم اینکه مطالب جدید رو به اخر لیست اضافه کنید .

برای حذف هم لود دوباره اطلاعات پیشنهاد میشه چون راه دیگش یکم دردسر داره

لینک به ارسال
شهریار شریعتی    514

دپارتمان سرپرست

در 3 ساعت قبل، imanarman گفته است :

چطوری لود کنم؟

بار اول چه طوری لود می کنید ؟ کد های مربوط به لود اطلاعات تو دیتابیس رو تو یه متد ببنویسید و هر بار خواستید فراخوانی کنید

فقط یه نکته رو قبل از آپدیت توجه کنید :

scv.Panel.RemoveAllViews
scvHeight = 1%y

خط اول ویو های دیتابیس رو پاک می کنه

خط دوم ارتفاع کل اسکرول ویو رو به حالت اولیه بر میگردونه که عددش دست خودتونه

• زیبا بود 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط xboby
       با سلام ،
      در سی پنل  و برای IPS  ؛
      لطفا مسیر و مکان : " فایل کانفیگ دیتابیس " را مشخص بفرمائید.
                    بسیار متشکرم

• توسط jafarik
      سلام
      من یه پنل دارم که میخوام قابلیت زوم کردن ب محتویاتش اضافه کنم
      برنامه یک بازی کارتی هستش که کارت ها ب صورت یه list داخل پنل قرار داده شدن 
      حالا من میخوام قابلیت زوم کردن رو هم ب این پنل اضافه کنم چون تعداد کارتا زیاده و اندازه شون کوچیکه میخوام با زوم کردن این مشکل رو حل کنم
      از کتابخونه ی pinch zoom and move تو activity create استفاده کردم ولی جواب نداد
      اینم کدایی که نوشته بودم:
      pinch.Initialize(pnlMain,"","",1,2.5,3,False,Me) pinch.CanZoom=True pinch.CanMove=False pinch.LimitArea=True  
    • توسط re za
      به نام خدا.
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن.
      سیستم مدیریت محتوای وردپرس دائم در حال بروز رسانی است و همین امر سبب اعتماد افراد به آن می شود. زیرا مدام در پی رفع مشکلات نسخه های قبلی وردپرس هستند و نسخه ی جدیدی همراه با امکانات بهتر ارائه می کنند.
      در نسخه ی جدید که همان نسخه ی ۴٫۴٫۱ است، حدود ۵۲ باگ رفع شده و مواردی که باعث آسیب پذیر شدن وردپرس می شد و آن را تهدید می کرد، حل شد.
      تیم قدرتمند وردپرس در روز چهارشنبه موفق به ارتقای وردپرس به نسخه ی ۴٫۴٫۱ شدند و اکیدا به کاربران توصیه می کنند تا وردپرس خود را به این نسخه بروز رسانی کنند تا مشکلات نسخه های قبلی در آن رفع شود. طبق گفته ی آن ها:
      این نسخه بسیار ایمن تر از نسخه های قبلی وردپرس می باشد و امنیت آن به شدت افزایش یافته است به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا سریعا سایت خود را بروز رسانی کنید. در نسخه ی ۴٫۴ و نسخه های قبلی به علت وجود داشتن مشکل Cross-site وردپرس دچار آسیب پذیری شده بود.

(Cross-site نوعی از آسیب پذیری امنیتی در سیستم به حساب می آید که در نرم افزارهای تحت وب قابل رویت است. این آسیب پذیری به صورت حمله ای از سمت افرادی است که به قصد حمله از وبسایت شما بازدید می کنند.)
      شما می توانید این نسخه از وردپرس را از wordpress.org به صورت انگلیسی و از wp-persian.com به صورت نسخه ی فارسی دریافت کنید و یا اینکه به صورت اتوماتیک از وبسایت وردپرسی خود بروز رسانی و نصب نمایید.
      تذکر :
      این نسخه به تازگی بروز رسانی شده و به همین علت هنوز در وردپرس فارسی موجود نیست. تا چند روز آتی حتما نسخه ی ۴٫۴٫۱ وردپرس فارسی نیز قرار داده می شود.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.