رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
امین رحیم زاده

ارتباط اپ با ربات تلگرام

پست های پیشنهاد شده

امین رحیم زاده    8

گروه دانشجو

سلام دوستان

ایا راهی است اپ و ربات تلگرام رو باهم با استفاده از فایربیس متصل کنیم؟

مثلا اگه داخل ربات دستوری نوشتیم اون تغییرات داخل برنامه اتفاق بیوفته

مثلا دکمه تعریف کردیم برای ربات که اسمش خارج شدن از اپلیکشن هستش وقتی اون دکمه رو میزنیم تو گوشی از اپ بیاد بیرون

اگه میشه راهنمایی کنید

اموزش های فایربیس و ساخت ربات دیدم فقط مشکلم تو متصل کردن ربات و اپ هستش از طریق فایربیس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
رضا آزاده    506

دپارتمان مدیریت

در 13 ساعت قبل، امین رحیم زاده گفته است :

سلام دوستان

ایا راهی است اپ و ربات تلگرام رو باهم با استفاده از فایربیس متصل کنیم؟

مثلا اگه داخل ربات دستوری نوشتیم اون تغییرات داخل برنامه اتفاق بیوفته

مثلا دکمه تعریف کردیم برای ربات که اسمش خارج شدن از اپلیکشن هستش وقتی اون دکمه رو میزنیم تو گوشی از اپ بیاد بیرون

اگه میشه راهنمایی کنید

اموزش های فایربیس و ساخت ربات دیدم فقط مشکلم تو متصل کردن ربات و اپ هستش از طریق فایربیس

درود

از کتابخونه اقای طرق پیما میتونید استفاده کنید ولی فکر نکنم چنین قابلیتی داشته باشه

و اگه به زبان php مسلط باشید ممکنه بشه همچین کاری کرد

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahdi.sm
      سلام خدمت اساتید کسی با ViewType کتابخونهhitex_recyclerviewکار کرده؟ یه راهنمایی میخوام من یه ناوبار شبیه این ساختم حالا میخوام رو هر ایتم ناوبار کلیک شده اطلاعات مربوط به همون قسمت رو نمایش بده تو یه اکتیویتی همه ایناها انجام بشه با چند اداپتر ممنون میشم کسی کار کرده راهنمایی کنه

• توسط namefree
      سلام خسته نباشید دوستان 
      من قبلا با sqlite  دیتا بیس ساختم و مشکلی نداشتم اما وقتی دوباره visual studio  نسخه  professional رو نصب کردم و extensions  مربوط به Sqlite  رو نصب کردم تا دیتا بیس بسازم قسمت مربوط به ساخت دیتا بیس خالی بود اگه کسی میتونه راهکار بده ممنون دوستان وقت گذاشتین.

• توسط yuone
      با سلام فرض کنید که من یک webview دارم و یک url را در آن لود کردم خوب می خوام هم درون webview وقتی روی لینکی کلیک کردم و صفحه جدید لود شد در webview بتونم آدرس اون صفحه را بدست آورم ؟
      با sub overrideUrl مربوط به webview هم نتونستم کارکنم اصلا در زمان اجرا خوانده نمی شه
    • توسط sajadspeed
      با عرض سلام و خسته نباشید، من هم روی اکانت ادمین بایوسم و هم روی اکانت یوزرم یه پسورد واحد گذاشتم الان هم وقتی پسوردم میزنم با اکانت یوزر بالا میاد، و نمیدونم حالا چطوری با اکانت ادمینم وارد صفحه بایوسم شوم.
      مدل لپ تاپم: lenovo B51
      با تشکر
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.