رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

Yaseen    92

تیم استادیار

با سلام به دوستان و اساتید عزیز

تو کد زیر یه مشکلی هست یعنی وقتی اجرا میشه خطای نداشتن دسترسی میده یکی از دوستان پیشنهاد داده که دسترسی اون مسیر رو از خود رجستری ویندوز فول کنم اما رو سیستم های دیگه چطور؟؟

نمیشه که به کاربر بگی اینکارو بکنه اصولا برای این کار تو خط اول دسترسی و نوشتن رو تایید کردم نمیدونم چرا خطای Denied میده ؟؟ 

البته مسیر رو دستی نوشتم از رجیستری کپی نکردم احتمال نمیدم خطای املایی باشه

RegistryKey key = Registry.CurrentUser.CreateSubKey(@"SofWare\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System",RegistryKeyPermissionCheck.ReadWriteSubTree);
            key = Registry.CurrentUser.OpenSubKey(@"Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System", true);
            key.SetValue("DisableRegistryTools",1,RegistryValueKind.DWord);
            MessageBox.Show("Registry has been disbled!","Reg",MessageBoxButtons.OK,MessageBoxIcon.Information);

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Professor    192

پاسخگو و راهنما

درود برادر گران قدر، بعضی قسمت های ریجستری فقط ادمین به آنها دسترسی داره! سعی کن نرم‌افزار رو به صورت ادمین اجرا کنی ( run as administrator ) ببین بازم خطا میزنه یا نه.

اگه خطا نزد میتونی یه چیزایی رو‌تغییربدی تو پروژه تا همیشه به‌صورت ادمین اجرا بشه.

• عالی بود 1

لینک به ارسال
Yaseen    92

تیم استادیار

در در 2 آذر 1396 در 09:08، Professor گفته است :

درود برادر گران قدر، بعضی قسمت های ریجستری فقط ادمین به آنها دسترسی داره! سعی کن نرم‌افزار رو به صورت ادمین اجرا کنی ( run as administrator ) ببین بازم خطا میزنه یا نه.

اگه خطا نزد میتونی یه چیزایی رو‌تغییربدی تو پروژه تا همیشه به‌صورت ادمین اجرا بشه.

ضمن تشکر با اجرای برنامه توی ادمین مشکل برطرف شد اما <<  اگه یه همچین برنامه ای توی سیستم دیگه بخواد اجرا بشه  با permission یا AccessControl نمیشه کاری کرد تا اجازه از داخل برنامه صادره بشه؟؟

مثلا این کد تو ظاهر این کارو میکنه اما حین اجرا کارایی نداره

RegistryAccessRule rule = new RegistryAccessRule(user, 
            RegistryRights.ReadKey, 
            AccessControlType.Allow);
        mSec.AddAccessRule(rule);

rule = new RegistryAccessRule(user, 
            RegistryRights.ChangePermissions, 
            AccessControlTypeAllow);
        mSec.AddAccessRule(rule);

لینک به ارسال
Yaseen    92

تیم استادیار

ارسال شده در (ویرایش شده)
در در 4 آذر 1396 در 14:38، شایان آباد گفته است :

درود بر شما

مشکلتون حل شد ؟

سلام

تا جاییکه تحقیق کردم ویرایش و تغییر در  رجیستری با دسترسی ادمین فقط امکانپذیره و برنامه ساخته شده باید با دسترسی ادمین اجرا بشه  یعنی حداقل من که پیدا نکردم

اما یه راهی هست که با استفاده از stream و ایجاد فایل بت زمان لازم درخواست  اجرای اونو صادر کنیم میتونه hide یا بصورت اشکار باشه

ویرایش شده در توسط Yaseen

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط seol
      سلام 
      دوستان میخوام فایل های برنامه در حافظه گوشی ذخیره بشه با اینکه دسترسی برای نوشتن و خوندن در حافظه خارجی رو بهش دادم ولی بازم ارور میده
      دوستان یه روش معرفی کنید که بتونم به حافظه خارجی به صورت کامل دسترسی داشته باشم
    • توسط Yaseen
      سلام دوستان
      این برنامه هرنوع فایل رو میتونه ذخیره کنه میتونه بعنووان برنامه ذخیره اسناد و فایلها مورد استفاده قرار بگیره 
      فایل رو به بایت تبدیل کردم نحوه ذخیره توی هارد هم همینطوره
      توی گزینه انتخاب محدودیت حجم هم هست میشه تغییرش داد
      یه ترد گذاشتم برای زمان ذخیره فرم
      توی همه متدها و اکثرا خط ها رو توضیح دادم
      اگه قرار باشه کارهای دیگه هم زمان انجام بشه میتونیم توی بک گراندورکر و async بزاریم اما ایجا ما یک عمل رو انجام میدیم و اونا لازم نیستن
      در کل برنامه جالبی هست از اکسس استفاده کردم مشکلات sql دست و پای ادمو میبنده خودم یه بانک دارم 400 هزار رکورد داره بنظرم اکسس تا 1 میلیون رکور توانایی خوبی داره
      ضمنا توی سایتم این برنامه رو پولی گذاشته بودم بخاطر لرن نت که واقعا محل تبادل دانش هست و فروم بسیار عالی هست با مدیران بسیار مسلط همینطوری گذاشتم تا دوستان استفاده کنند
      FileSave2DB-urmiapazar.ir.rar

• توسط namefree
      سلام خسته نباشید دوستان 
      من قبلا با sqlite  دیتا بیس ساختم و مشکلی نداشتم اما وقتی دوباره visual studio  نسخه  professional رو نصب کردم و extensions  مربوط به Sqlite  رو نصب کردم تا دیتا بیس بسازم قسمت مربوط به ساخت دیتا بیس خالی بود اگه کسی میتونه راهکار بده ممنون دوستان وقت گذاشتین.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.