رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
ناتان

راهنمایی برای ایجاد یک کار ( سپس شرکت ) در سطح بین المللی و جهانی

پست های پیشنهاد شده

ناتان    174

گروه دانشجو

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

میخوام یه کاری رو شروع کنم اولا نیاز به یادگیری تمام زبان های برنامه نویسی تحت وب داره و کار با سرور و دیتابیس و Mysql و برنامه نویسی اندروید و IOS ....
وردپرس - جومیلا - دروپال و طراحی قالب برای این ها

در ضمن صفر تا صد پروژه اصلا ربطی به وردپرس و ... نداره
و کلی دنگ و فنگ دیگه
من هم مبتدی ام یعنی صفر

لطفا راهنمایی نمایید؟ از کجا شروع کنم و ....

فقط من محدودیت دسترسی به اینترنت حجمی و ... در حال حاضر دارم

مسئله بعدی : راهنمایی برای ثبت دامین در شرکت های بین المللی + بهترین شرکت بین المللی ثبت دامنه؟

به دلیل اینکه میخوایم کارمون رو در سطح بین المللی یعنی جهانی انجام بدیم
نیاز به ثبت دامین یا همون دامنه ( دامنه بین المللی ) در یک شرکت خارجی داریم
میخوام از www.realtimeregister.com دامنه بگیرم
البته میخوام مشخصات یا همون Whois دامنه کاملا مخفی بمونه آیا این سایت این قابلیت رو داره؟
آیا شرکت ثبت دامنه ای در سطح جهانی از این بهتر سراغ دارید؟

مسئله بعدی : سرور و هاست

سرور های OVH خوبه
هتزنر آلمان هم همینطور
من هم میخوام از OVH بگیرم
نظرتون چیه

البته اگر بتوانیم تمام تجهیزات سرور رو خودمون خریداری میکنیم

البته گفته باشم این کار من زیر مجموعه یه کار دیگه است و من میخوام شرکت و برندم رو در کشور روسیه - مسکو ثبت کنم
و دفتر های ما در دانمارک و سوئد خواهد بود

البته به علاوه سوئد و دانمارک ، هلند و کشور های اسکاندیناوی جزو دفاتر خواهد بود
و اینکه سرور در کشور  های روسیه و سوئد باشه بهتره

در مورد این هم توضیحاتی بدید لطفا

و لطفا هر توضیحی میدونید دریغ نکنید

زبان های برنامه نویسی رو میخوام کاملا یاد بگیرم در ابتدای کار

PHP
PERL
PYTHON
RUBY
Rust
R
JAVA SCRIPT ( همراه با HTML و CSS )
JAVA
Swift 
Objective-C
jquery
Go
SQL

Dart

MySqL

در ضمن این کار کوچک بنده اول در لوکال هاست انجام میدم بعد روی فضای مجازی و اینترنت قرار میدم

و بعدا هم در بستر شبکه مجازی دوم شرکت قرار میگیره

البته در حد حرف هست هنوز
ولی آدم از همون اول اطلاعاتاش زیاد باشه بد نیست

چقدر هزینه داره

به هر حال باید از یه جایی شروع کرد نمی دونم کی گفته ولی خوب گفته کارتان را شروع کنید بقیه اش درست میشه

با دست رو دست گذاشتن چیزی حل نمیشه

این هم بگم هر کاری سرمایه میخواد پس بی مایه فطیره!

ویرایش شده در توسط ناتان حنیف

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
Yaseen    92

تیم استادیار

سلام دوست عزیز

من حقوق خوندم راجع به اولین مساله که حتما نیازه بهت راهنمایی میدم تخصص مهمترین قسمت کاره اما اگه کل زبانهای برنامه نویسی رو بلد باشی و در مورد ثبت شرکت و موارد حقوقی اگاهی کافی نداشته باشی به دردسر می افتی

برای انجام کارهای قانونی و خصوصا موارد مالی لازمه  قوانین شرکت ها رو بدونی یا وکیل داشته باشی چون شرکت هایی که با شرکت هایی خارجی روابط کاری دارن  به مشکلاتی از قبیل پولشویی و کلاهبرداری های پیچیده دچار میشن و....خیلی مشکلات دیگه

چند نوع شرکت داریم که مانند سهامی عام-خاص-تضامنی و.... هر زمان خواستی کاری در این زمینه شروع کنی حتما با مشاورین و وکلای حقوق تجارت صحبت کن اگه روزی چنین کاری رو شروع کردی این خیلی مهمه 

مثلا در مورد شرکت تضــــامنی اگه در پروژ ای ضرر و زیانی وارد شرکت شد و دارایی شرکت کفاف ضرر وزیان وارده را نکرد همه اعضای شرکت باید جبران خسارت کنندو....

البته بهتره بدونی قراردادهایی که در داخل ایران انجام میشه غیر از استثناها شامل قوانین ایران هستند و همچنین قراردادهای خارجی هم همینطور 

دارم از بحث خارج میشم !! امیدوارم بدردت بخوره

ویرایش شده در توسط Yaseen
  • زیبا بود 1

لینک به ارسال
ناتان    174

گروه دانشجو

در 2 ساعت قبل، Yaseen گفته است :

سلام دوست عزیز

من حقوق خوندم راجع به اولین مساله که حتما نیازه بهت راهنمایی میدم تخصص مهمترین قسمت کاره اما اگه کل زبانهای برنامه نویسی رو بلد باشی و در مورد ثبت شرکت و موارد حقوقی اگاهی کافی نداشته باشی به دردسر می افتی

برای انجام کارهای قانونی و خصوصا موارد مالی لازمه  قوانین شرکت ها رو بدونی یا وکیل داشته باشی چون شرکت هایی که با شرکت هایی خارجی روابط کاری دارن  به مشکلاتی از قبیل پولشویی و کلاهبرداری های پیچیده دچار میشن و....خیلی مشکلات دیگه

چند نوع شرکت داریم که مانند سهامی عام-خاص-تضامنی و.... هر زمان خواستی کاری در این زمینه شروع کنی حتما با مشاورین و وکلای حقوق تجارت صحبت کن اگه روزی چنین کاری رو شروع کردی این خیلی مهمه 

مثلا در مورد شرکت تضــــامنی اگه در پروژ ای ضرر و زیانی وارد شرکت شد و دارایی شرکت کفاف ضرر وزیان وارده را نکرد همه اعضای شرکت باید جبران خسارت کنندو....

البته بهتره بدونی قراردادهایی که در داخل ایران انجام میشه غیر از استثناها شامل قوانین ایران هستند و همچنین قراردادهای خارجی هم همینطور 

دارم از بحث خارج میشم !! امیدوارم بدردت بخوره

درود

عالی متشکر

یه چند تا سایت دیدم که در مورد مشاورین و حقوق تجارت بود

ولی ازت به خاطر این متشکرم باعث شدی توی این بخش خیلی دقت کنم

و مطالعه ای در این قسمت هم داشته باشم

اما مهمترین و اولین کار من یادگیری تخصص های لازم ( یعنی یادگیری زبانهاست ) که من نمی دونم از کجا شروع کنم از چه زبانی

ویرایش شده در توسط ناتان حنیف

لینک به ارسال
Yaseen    92

تیم استادیار

در در 4 آذر 1396 در 18:57، ناتان حنیف گفته است :

درود

عالی متشکر

یه چند تا سایت دیدم که در مورد مشاورین و حقوق تجارت بود

ولی ازت به خاطر این متشکرم باعث شدی توی این بخش خیلی دقت کنم

و مطالعه ای در این قسمت هم داشته باشم

اما مهمترین و اولین کار من یادگیری تخصص های لازم ( یعنی یادگیری زبانهاست ) که من نمی دونم از کجا شروع کنم از چه زبانی

لازمه و مکمل یاد گیری برخی زبانها یادگیری دیتابیس هست چند روز پیش مطلبی در لینکدین دیدم بدین شرح == نسخه جدید اوراکل قابلیت فیکس خودکار حفره ها رو داراست !<>

الان بیشتر ادارات دولتی برای برخی سامانه ها که حجم بسیار عظیمی از داده ها رو ذخیره کرده و نیاز به داده کاوی هست و برای بازخوانی انها از اوراکل استفاده میکنند

تسلط بر دیتابیس خیلی عالیه من اساتیدی رو دیدم که فقط رشته تخصصی اونا دیتابیس هست این یعنی خیلی مهمه

و توی هر زبانی شما تسلط پیدا کردی همون زبان سکوی پرتاپ شما خواهد بود

کار کردن با php  باعث میشه با دیتابیس  -خصوصا دیتابیس mysql که ساده است  -کار با سرور- و مجازی سازی--html-css-و برخی جاها همرزمان نیاز به جاوا  و....کار کنی بنظر من این بهتره 

همینطور که کارمیکنی html-css سریع برات جا میافته تو ادامش php  برات جا می افته

خیلی زبان جذابیه من بخاطر مشکلات زندگی ولش کردم اگه سنت پایینه و علاقه داری بچسب بهش 

ویرایش شده در توسط Yaseen
  • زیبا بود 1

لینک به ارسال
محمود رضایی    152

گروه دانشجو

بنظر من لازم نیست همه اینارو یاد بگیرید

ممکنه چند ماه  و یا چند سال درگیرش بشین و از زندگی و دیگر مسایل زندگی عقب بیوفتین

شما میخواین مخفی بمونه پس قطعا یه ایده جدید و یه جور نو آوریه

همینطور که غرق در یادگیری هستین,یه شرکت مشابه همونی که مدنظرتونه میزنن و تمام ........................

دنبال ایجاد تیم باشید

صرفه جویی در وقت و هزینه:yes:

• زیبا بود 1
  • پسندیدم 1

لینک به ارسال
hharddy    36

گروه دانشجو

سلام

امکان نداره شما یا هر کسی دیگه ای بتونه تمام این زبان ها و بلد باشه در حد حرفه چون اصلا چه نیازی هست!!؟؟؟ هیچ زبان برنامه نویسی و شما نمیتونید بگید کلش و بلدید چون 2-3 سال دیگه نسخه جدید با امکانات بیشتر بیاد الان جاوا 8 و خیلیا هنوز کامل بلد نیستند جاوا9 داره میاد! اگه به همه این زبان ها نیاز دارید که باز فکر نکنم میتونید کارمند استخدام کنید. و اینکه مشخص کنید شما میخواید مدیر شرکت باشید یا برنامه نویس شرکت باز هردوی این ها خودش تخصص موردنیاز و لازم داره.

نکته دیگه اینکه وقتی objective-c منسوخ برای چی میخواید یادبگیرید؟

اگه مطالبی که گذاشتید با دقت بخونید متوجه میشید که از الان کسب و کار شما محکوم به شکست هست با عرض پوزش. 

شما اول باید بیاید یک محصول و در حد بین المللی ارائه بدید بعد در صورت پیشرفت به فکر تاسیس دفتر باشید که باز هم ارائه محصول با کیفیت کار یک نفر نیست به هیچ عنوان.

نکته بعدی اینکه چه نیازی دارید از الان تجهیزات سرور تهیه کنید بااین کار علاوه بر هزینه بالای سخت افزار باید هزینه اجاره و برق به دیتاسنتر هم بدید به علاوه تمام امنیت و خرابی بر عهده خودتون هست واگر برفرض مثال هارد سرور بسوزه چون واسه خودتون هست دیتاسنتر هیچ مسئولیتی نداره در رابطه با اطلاعات شما.

• عالی بود 1

لینک به ارسال
جواد زبیدی زاده    275

پاسخگو و راهنما

در در 4 آذر 1396 در 10:25، ناتان حنیف گفته است :

زبان های برنامه نویسی رو میخوام کاملا یاد بگیرم در ابتدای کار

PHP
PERL
PYTHON
RUBY
Rust
R
JAVA SCRIPT ( همراه با HTML و CSS )
JAVA
Swift 
Objective-C
jquery
Go
SQL

Dart

MySqL

برای یاد گیری همه این ها در   حد  متوسط اولین کار این  هستش که  از خدا بخواید عمر  نوح  به شما بده  :)

• حال کردم 1

لینک به ارسال
ناتان    174

گروه دانشجو

در 10 ساعت قبل، جواد زبیدی زاده گفته است :

برای یاد گیری همه این ها در   حد  متوسط اولین کار این  هستش که  از خدا بخواید عمر  نوح  به شما بده  :)

عمر نوح هم نمیخواد فقط کافیست بیشتر وقتت رو بهش اختصاص بدی

و زود یاد بگیری و در کنارش پروژه رو تکمیل کنی

حالا ما میخوایم یاد بگیریم

• زیبا بود 1

لینک به ارسال
شایان آباد    6,141

بنیان گذار و مدیر فنی

در 4 ساعت قبل، ناتان حنیف گفته است :

عمر نوح هم نمیخواد فقط کافیست بیشتر وقتت رو بهش اختصاص بدی

و زود یاد بگیری و در کنارش پروژه رو تکمیل کنی

حالا ما میخوایم یاد بگیریم

درود بر شما

نمیخوام ناامید کنم شاید بتونی. ولی خیلی بتونم زرنگ باشی و باهاشون بتونی کامل به 2 زبان تو عمرت مسلط باشی.

فکر میکنی java دوتا پارامتر هست ؟ خود سازنده جاوا هم ، کامل هنوز بلدش نیست :D

بی شوخی میگم یه زبان رو هیچکس نمیتونه کامل یاد بگیره.

موفق باشید

• زیبا بود 1

لینک به ارسال
ناتان    174

گروه دانشجو

در 4 ساعت قبل، شایان آباد گفته است :

درود بر شما

نمیخوام ناامید کنم شاید بتونی. ولی خیلی بتونم زرنگ باشی و باهاشون بتونی کامل به 2 زبان تو عمرت مسلط باشی.

فکر میکنی java دوتا پارامتر هست ؟ خود سازنده جاوا هم ، کامل هنوز بلدش نیست :D

بی شوخی میگم یه زبان رو هیچکس نمیتونه کامل یاد بگیره.

موفق باشید

حالا هر چیشو یاد بگیریم میخوام درکنار اینکه یاد میگیرم پروژه رو کامل کنم

نه همچین فکری نکردم که دو تا پارامتر هست

من باید یاد بگیرم نمی تونم توضیح زیاد بدم ولی باید یاد بگیرم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahdi.sm
      سلام خدمت اساتید کسی با ViewType کتابخونهhitex_recyclerviewکار کرده؟ یه راهنمایی میخوام من یه ناوبار شبیه این ساختم حالا میخوام رو هر ایتم ناوبار کلیک شده اطلاعات مربوط به همون قسمت رو نمایش بده تو یه اکتیویتی همه ایناها انجام بشه با چند اداپتر ممنون میشم کسی کار کرده راهنمایی کنه

• توسط namefree
      سلام خسته نباشید دوستان 
      من قبلا با sqlite  دیتا بیس ساختم و مشکلی نداشتم اما وقتی دوباره visual studio  نسخه  professional رو نصب کردم و extensions  مربوط به Sqlite  رو نصب کردم تا دیتا بیس بسازم قسمت مربوط به ساخت دیتا بیس خالی بود اگه کسی میتونه راهکار بده ممنون دوستان وقت گذاشتین.

• توسط beniamine
      سلام دوستان چطوری میشه در ربات تلگرام جوین اجباری قرار داد برای کانال؟
      با استفاده از سی شارپ
    • توسط Javad25564
      سلام.من یه باتن میخوام بزارم تا باتنو ولیک میکنم یه متنی را به شماره ای که از قبل کد نویسی کردیم بفرسه.میدونم از کتابخانه phoneباید استفاده کرد.ولی هر کاری میکنم برنامه باز میشه.ولی وقتی باتن را کلیک میکنم متوقف میشه.چهارتا خط که بیشتر نیست
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.