رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
شایان آباد

آموزش رو با نرم افزار KMplayer باز کنید.

پیغام توسط شایان آباد افزوده شد

پست های پیشنهاد شده

محمد معین عبدی    21

تیم استادیار

سلام دوستان عزیز 

تا حالا شده توی برنامتون بخواید یک عکس یا یک فایل رو آپلود کنید ؟؟

اما بار ها و با خطا های عجیب و غریب مواجه شدید و واستون سخت بوده؟؟ 
خب امروز ما یک کتابخونه رو واسه اندروید حاضر کردیم 
این کتابخونه بصورت کاملا اختصاصی توسط انجمن لرن نت تهیه شده...

خب در این فایل زیپ ، فیلم آموزشی استفاده از این کتابخونه و فایل های سمت سرور رو قرار دادیم که احیانا به مشکلی بر نخورید.

نکته : برای استفاده از کتابخونه مینیموم اس دی کی رو روی ۱۹ قرار بدید در ورژن های بعدی اندروید های پایین تر رو هم لحاظ میکنیم

اگر مشکلی داشتید در همین تاپیک بیاان کنید که رسیدگی بشه 

موفق باشید

دانلود :‌ پیکوفایل

• پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 0P3N3R
      سلام دوستان بنده دوتا سوال دارم که در مورد نشان دادن ویدیو در برنامه های بیسیک فور اندرویدی است.
      مورد اول افلاین :
      دوستان بنده بیش از 30 ویدیو دارم که میخوام در حالت افلاین نشان بدم که اگه همچین کاری بخوام بکنم 100% حجم برنامه من بالای 1 گیگ خواهد بود چرا که حجم فایلای من بیش از 80 مگابایت میباشد. برای اینکه بتونم این ویدیو ها رو بصورت افلاین نشون بدم چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟ اصلا همچین چیزی امکان پذیر است؟ لطفا راهنمایی کنید.

مورد دوم انلاین :
      من همون فایلا رو در اپارات اپلود کنم چطوری میتونم در برنامه اندرویدیم اونها رو لود کنم و نشون بدم؟ کتابخانه های student library - video view تست شدن و باب میل بنده نبودن . دلیل اینکه ویدیو ویو باب میل من نبود این بود که من میخوام در یک پنل اون ویدیو رو نشون بدم ولی در اینجا مجبور بودم از start activity استفاده کنم. لطفا بصورت ساده توضیح بدید که من باید چیکار کنم . پیشاپیش ممنون
    • توسط smr
      باسلام و احترام
      من آخرين نسخه B4a را كه 8.5 است نصب كردم وقتي پروژه جديدي تعريف ميكنم بدون اينكه كدي بزنم در حالت debug كامپايل ميكنم و براحتي و بدون مشكل كامپايل انجام ميشه اما به محض اينكه يه فايل از هر نوعي به پرو‍ژه اضافه ميكنم خطاي زير را توي لاگ ميندازه و برنامه فورس كلوز ميده اما اگر در حالت رليز كامپايل كنم بدون مشكل كامپايل ميشه.
      لازم به ذكر است پروژهاي قبليم كه با نسخه هاي قديمي تر نوشتم بدون مشكل در حالت ديباگ اجرا ميشه و اين مشكل فقط براي پروژه هاي جديد اتفاق مي افته
      از اساتيد كسي ميدونه مشكل چيه اينترنت را زير رو كردم به نتيجه نرسيدم!

خطاي نمايش داده شده در لاگ :
      Logger connected to: emulator-5554
      --------- beginning of /dev/log/system
      --------- beginning of /dev/log/main
      Copying updated assets files (1)
      java.lang.RuntimeException: Unable to create service smr.splk.starter: java.lang.RuntimeException: java.io.FileNotFoundException: /storage/emulated/0/Android/data/smr.splk/files/virtual_assets/Food.xlsx: open failed: ENOENT (No such file or directory)
          at android.app.ActivityThread.handleCreateService(ActivityThread.java:2568)
          at android.app.ActivityThread.access$1800(ActivityThread.java:135)
          at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java:1278)
          at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:102)
          at android.os.Looper.loop(Looper.java:136)
          at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5001)
          at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
          at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
          at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:785)
          at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:601)
          at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
      Caused by: java.lang.RuntimeException: java.io.FileNotFoundException: /storage/emulated/0/Android/data/smr.splk/files/virtual_assets/غذاها.xlsx: open failed: ENOENT (No such file or directory)
          at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.virtualAssets(Shell.java:169)
          at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.start(Shell.java:102)
          at anywheresoftware.b4a.ShellBA.raiseEvent2(ShellBA.java:92)
          at smr.splk.starter.onCreate(starter.java:34)
          at android.app.ActivityThread.handleCreateService(ActivityThread.java:2558)
          ... 10 more
      Caused by: java.io.FileNotFoundException: /storage/emulated/0/Android/data/smr.splk/files/virtual_assets/غذاها.xlsx: open failed: ENOENT (No such file or directory)
          at libcore.io.IoBridge.open(IoBridge.java:409)
          at java.io.FileOutputStream.<init>(FileOutputStream.java:88)
          at anywheresoftware.b4a.objects.streams.File.OpenOutput(File.java:448)
          at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.virtualAssets(Shell.java:156)
          ... 14 more
      Caused by: libcore.io.ErrnoException: open failed: ENOENT (No such file or directory)
          at libcore.io.Posix.open(Native Method)
          at libcore.io.BlockGuardOs.open(BlockGuardOs.java:110)
          at libcore.io.IoBridge.open(IoBridge.java:393)
          ... 17 more

• توسط sina_f2000
      سلام دوستان آموزش لایسنس در اپلیکیشن میخواستم ساده باشه با وارد کردن رمز اکتیویتی باز بشه اگه امکانش هست قرار بدین ممنون
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.