رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

پسورد تمامی فایل ها learn-net.ir میباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

koorosh    10

سلام دوستان و متخصصان عزیز.

من میخوام یه اپ فروشگاهی طراحی کنم که کاربر وقتی محصولات خودشو خرید میکنه مستقیم بره به درگاه پرداخت بانک و پرداخت رو انجام بده بعدش یه اپ اندرویدی هم برای مدیریت طراحی کنم که تمام سفارشات توی پنل مدیریت نمایش داده بشه و راحت دیتابیس و فاکتورهای مشتریا رو مدیریت کنه و براشون ارسال کنه 

حالا میخوام بدونم کسی سورس یا آموزشی که مرتبط باشه با این پروژه سراغ داره برام بفرسته البته حتی اگه سورس یا آموزش دقیقا عین همین پروژه نبود مشکلی نداره فقط اون الگوریتم و نوع کدنویسی و کار با دیتابیس آنلاین و متصل کردن پنل کاربر با پنل مدیریت رو بهم یاد بده بقیش با خودم هر کدومش هم جدا باشه مشکلی نیست

سپاس از همکاریتون 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود .

سورس های پابلیک شده زیادی در رابطه با همین که میفرمایید هست !

ولی بنا بر سیاست های کاری انجمن ما اونها رو قرار نمیدیم ! مگر اینکه یکی از دوستان زحمت بکشن و اختصاصی انجمن اموزش و سورسشو بزنن که البته زمان بر هست . با توجه به مشغله کاری در حال حاضر بنده زمانش رو ندارم .در زود ترین حالت یک ماه دیگه !

شما سورس فروشگاهی رو در گوگل سرچ کنید زیاد هست . ولی سعی بفرماید از سایت سازنده دانلود کنید ...

موفق باشید .

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، koorosh گفته است :

سلام دوستان و متخصصان عزیز.

من میخوام یه اپ فروشگاهی طراحی کنم که کاربر وقتی محصولات خودشو خرید میکنه مستقیم بره به درگاه پرداخت بانک و پرداخت رو انجام بده بعدش یه اپ اندرویدی هم برای مدیریت طراحی کنم که تمام سفارشات توی پنل مدیریت نمایش داده بشه و راحت دیتابیس و فاکتورهای مشتریا رو مدیریت کنه و براشون ارسال کنه 

حالا میخوام بدونم کسی سورس یا آموزشی که مرتبط باشه با این پروژه سراغ داره برام بفرسته البته حتی اگه سورس یا آموزش دقیقا عین همین پروژه نبود مشکلی نداره فقط اون الگوریتم و نوع کدنویسی و کار با دیتابیس آنلاین و متصل کردن پنل کاربر با پنل مدیریت رو بهم یاد بده بقیش با خودم هر کدومش هم جدا باشه مشکلی نیست

سپاس از همکاریتون 

درود

سورس های زیادی هم ممکنه در قسمت سورس های انجمن موجود باشند

بنده خودم یک سورس فروشگاهی سفارش غذا در قسمت سورس ها قرار دادم که به درگاه هم وصل میشه میتونید چک کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط rezar4950
      سلام دوستان
      من به اپ طراحی کردم الان می خوام محتوای اپ رو بصورت اشتراک ماهانه ارائه بدم
      راهی هست؟
    • توسط kamran_ln
      سلام. یک کتابخونه به نام msshowtips هست که میشه باهاش راهنمای حرفه برای برنامه ساخت. مثل مدلهایی که صفحه رو دودی میکنه و اون دکمه یا ... خاص رو روشن میکنه و توضیحات کنارش میده. از دوستان اگر کسی رجیستر سایت b4x رو داره لطفا نسخه اصلاح شده این کتابخونه که میشه متن دکمه اون رو  ویرایش کرد و ... رو بگیره ممنون میشم. این هم لینک نسخه اصلاحی:
      https://www.b4x.com/android/forum/attachments/msshowtips-zip.32561/
    • توسط آرش آریایی
      سورس ربات چالش ساز php

چنتا جا باید چت آی دی خودتونو بزارید 
      کافیه تویه سورس کلمه
      دوستان عزیز 2 تا فولدر بسازید درون دایرکتوری
      با نام های 
      ch
      data
      این 2 تا فولدر خودکار ساخته میشه ولی برای مهکم کاری شما قبل استفاده کردن از سورس ایجاد کنید.
      جست و جو کنید جایه این کلمه چت آی دی خودتونو بزارید و وب هوک ست کنید ازین سورس زیبا لذت ببیرد
      کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

• توسط imaniy
      سلام من آموزش جاوا رو گرفتم حدودا ۵۰ فصل هستش ایا برای برنامه نویسی اندروید لازمه همرو یاد بگیرم؟ اگه نه میشه بفرمایید کدوم بخش ها رو بخونم؟ 
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر