رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

پسورد تمامی فایل ها learn-net.ir میباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

FoRI    6

سلام دوستان

لطفا اگر کسی با این کتابخانه کار کرده و مشکلی نداره یه محبت کند بیاد مارو هم راه بندازه

اقای شاهپیری که نیستن و وقتی هم که بودن پاسخگو نبودن ماهم دستمون مونده تو پوست گردو

دقیقا عین چیزی که توی فیلم اموزشیشون بوده رو عین همونو نوشتم ران میگیرم هیچی نمایش نمیده دوستان یه تست کنن این سورس رو اگه مشکلی داره بگید واسه شروع و تست کتابخانه اومدم از این بخش شروع کردم که مدتیه بدجور اذیتم میکنه و نتونستم راهش بندازم که ببینیم چطوره

Items List RecyclerView

دوستانی که کتابخانه رو دارن اگه لطف کنن سورس رو تست کنند ببینید نتیجه میگیرن یا نه میخوام ببینم مشکل از سورسه یا کتابخانه یا sdk

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود بر شما.

چون این کتابخانه پولی هست و در سایت همکاران ما در حال فروش هست متاسفانه امکان پشتیبانی از محصولات پولی دیگران نیست.

به خودشون ایمیل بزنید تا راهنمایی کنند ، موفق باشید.

ویرایش شده در توسط محمد جنگجو

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط m0$tafa
      سلام
      یه لایوت دارم که توش چند تا ایمیج ویو و لیبل هست
      این عکسا و متنا تو گوشی ها و تبلت های مختلف اندازه شون فرق داره و بد نشون میدن.
      تو نت خیلی گشتم و چیزی پیدا نکردم.
      این مشکل رو چجوری حل کنم که برنامه روی همه دستگاه ها ویو ها رو خودش تغییر سایز بده؟
      مثلا تو سایز کوچک عکسها میوفته روی هم
      دیزاین اسکریپت هم نوشتم براش:
      کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

• توسط آرش آریایی
      سورس ربات چالش ساز php

چنتا جا باید چت آی دی خودتونو بزارید 
      کافیه تویه سورس کلمه
      دوستان عزیز 2 تا فولدر بسازید درون دایرکتوری
      با نام های 
      ch
      data
      این 2 تا فولدر خودکار ساخته میشه ولی برای مهکم کاری شما قبل استفاده کردن از سورس ایجاد کنید.
      جست و جو کنید جایه این کلمه چت آی دی خودتونو بزارید و وب هوک ست کنید ازین سورس زیبا لذت ببیرد
      کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

• توسط chatbuzz
      سلام و خسته نباشید 
      بارها دیدم خیلی از کتابخونهایی که تو بیسیک فور اندروید استفاده میشن فایل Res دارن همراهشون
      بنده تا حدودی با اندروید استودیو آشنا هستم میخواستم بدونم چجوری میشه از بعضی فایلهای اندروید استودیو 
      در بیسیک فور اندروید استفاده کرد مثل دیزاین یا حتی کد های جاوا ؟

• توسط رضا آزاده
      درود
      امیدوارم حال همتون خوب باشه
      سورسی که قرار میدم سورس ساز دوتار هست که میتونید از روش سورس ساز های خوبی بسازید 
      موفق باشید
      dotar
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر