رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

پسورد تمامی فایل ها learn-net.ir میباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

FoRI    6

سلام

دوستان بنده یک مولتی پنل دارم که میخوام روی هر آیتم کلیک شد مقادیرشو بگیرم توی لیست بریزم که بتونم در اکتیویتی دیگیری به نمایش بگذارم. موفق نشدم دوستان که تجربه دارن لطف کنند مثالی بزارن

روش من به اینصورت بوده:

کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

اینم خطایی که موقع کلیک روی ایتم ها میگیره:

ظاهرا به تعداد ایتم لیست گیر میده. فکر کنم لیستی که ساختم کلی نیست

کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

با این روش لیست کار نکردم اگر یه توضیح بدید به چه صورت هست و یک کد مربوط به کاری که میخوا انجام بدم بدید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود

یک پنل شفاف روی تمام ویو ها اد کنید و تگ اون پنل رو به صورت دسته بندی شده شماره ی اون مولتی پنل و اطلاعاتی که میخوایید بگیرید رو بدید و بعد با سندر اونهارو دریافت کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
FoRI    6

سلام

من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید که با این چیزی که شما گفتید چه اتفاقی میفته ؟

اخه بهش فکر میکنم میبینم مربوط به کاری که من میخوا انجام بدم نمیشه شاید درک من ازش درست نباشه توی پست اول هم گفتم تا حالا با لیست کار نکردم و واسم گنگه اگه میشه یه توضیح اصولی از عملکرد لیست و نحوه استفادش بگید ممنون میشم.

خیلی هم سرچ کردم هیچ چیز نیافتم حالا یا سرچ انجمن مشکل داره یا واقعا چیزی نبود !

(مدیران محترم: موقع ایجاد تاپیک که میخوا پست اول رو بزاریم ادیتورش کامل نیست یعنی گزینه های کد و راست چین و وسط چین .... نداره. منم پست اولمو توی انجمن دیگه ای نوشتم بعد کپی کردم اینجا چون ادیتور اینجا گزینه های کد ... نداشت، بررسی کنید)

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
در در 27 فروردین 1397 در 16:59، FoRI گفته است :

سلام

من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید که با این چیزی که شما گفتید چه اتفاقی میفته ؟

اخه بهش فکر میکنم میبینم مربوط به کاری که من میخوا انجام بدم نمیشه شاید درک من ازش درست نباشه توی پست اول هم گفتم تا حالا با لیست کار نکردم و واسم گنگه اگه میشه یه توضیح اصولی از عملکرد لیست و نحوه استفادش بگید ممنون میشم.

خیلی هم سرچ کردم هیچ چیز نیافتم حالا یا سرچ انجمن مشکل داره یا واقعا چیزی نبود !

(مدیران محترم: موقع ایجاد تاپیک که میخوا پست اول رو بزاریم ادیتورش کامل نیست یعنی گزینه های کد و راست چین و وسط چین .... نداره. منم پست اولمو توی انجمن دیگه ای نوشتم بعد کپی کردم اینجا چون ادیتور اینجا گزینه های کد ... نداشت، بررسی کنید)

درود

راهنمایی های لازم در تلگرام صورت گرفت

موفق و پیروز باشید

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
FoRI    6
در 14 ساعت قبل، امیرحسین طرق پیما گفته است :

درود

راهنمایی های لازم در تلگرام صورت گرفت

موفق و پیروز باشید

سلام مهندس

فرمایش کردید از دیتابیس افلاین و اپدیتش از دیتابیس انلاین استفاده کنم.

اما ممکن نیست. ظاهرا بهترین روش و تنها روش همین استفاده از لیست هست.

دوستان دیگه اگه امکانش هست راهنمایی کنند

لینک به ارسال
در در 29 فروردین 1397 در 17:58، FoRI گفته است :

سلام مهندس

فرمایش کردید از دیتابیس افلاین و اپدیتش از دیتابیس انلاین استفاده کنم.

اما ممکن نیست. ظاهرا بهترین روش و تنها روش همین استفاده از لیست هست.

دوستان دیگه اگه امکانش هست راهنمایی کنند

درود

چیزی که بنده به صورت ویس گفتم تو تلگرام:اول یک دیتابیس افلاین با columns های موردنیاز ایجاد کنید و هر بار با گرفتن اطلاعات یک بار کل دیتابیس رو حذف کنید و اطلاعات جدید رو با توجه به id اینسرت کنید داخل دیتابیس افلاین و در اخر بعد از کلیک رو روی هر گزینه از طریق sender آیدی رو بدست بیارید و اطلاعات اون ایدی در دیتابیس آفلاین رو بگیرید و نمایش بدید

ویرایش شده در توسط امیرحسین طرق پیما

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری