رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان امروز اولین جلسه برنامه نویسی اندروید را با هم شروع میکنیم.

این فیلم آموزش ذخیره کردن یک پروژه + ذخیره کردن یک لایوت است.

jalse aval.rar

موفق باشید

• پسندیدم 12

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط AmirZareb4a
      وقت باتن ذخیره  رو میزنم ارور میده
      مشکل از چیه ؟
      data.ExecNonQuery2("INSERT INTO basicapp(title,doro,ghaa,naz,darsa,nadars) VALUES(?,?,?,?,?,?)",Array As Object(onvan.Text,EditText1.Text,EditText2.Text,EditText3.Text,ttt1.Text,ttt2.Text))  
    • توسط sajadspeed
      با عرض سلام و خسته نباشید. من قصد نوشتن برنامه اندرویدی را دارم که فشار زیادی روی دیتابیس تحت شبکم (اینترنت) میاره، به عبارتی دیگه قراره تعداد زیادی کاربر اطلاعاتی رو در دیتابیسم ذخیره کنن. البته ممکنه بعدن بخوام نسخه تحت وبشم بنویسم و وب سایت  به اون دیتابیسم وصل کنم. من همیشه برای وب سایت یا برنامه اندروید از Mysql استفاده میکنم. میخواستم بدونم که همین دیتابیس جواب برنامه سنگین منو میده؟ اگه نمیده، میشه لطف کنید یک دیتابیس قدرتمند تر با شرایط کاری بالا که عرض کردم بهم معرفی کنید.
      با تشکر و سپاس...
    • توسط FoRI
      سلام
      من یک لایوت دارم که داخلش یه اسکرول ویو هست و در دیزاینر اسکریپت واسش اندازه بر اساس درصد تعیین کردم
      ScrollView1.SetLeftAndRight(0%X, 100%X) ScrollView1.SetTopAndBottom(10%Y, 100%Y) یک لایوت هم دارم که داخلش پنل هست داخل پنل هم مقداری ویو
      ارتفاع پنل اصلی که زمینه لایوت هست 195%y هست
      حالا توی اکتیویتی کریت اومدم این لایت که پنل توش هست رو ادد کردم به اسکرول ویو

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean) Activity.LoadLayout("scroll") ScrollView1.Panel.LoadLayout("list") ScrollView1.Panel.Height = 195%y End Sub
      اما مشکل اینجاست که انتهای اسکرول ویو خالی هست
      راه کار چیه؟
    • توسط m0$tafa
      سلام
      میخوام چک کنم حرف اول یک متغیر یا یک ادیت تکست فارسی هست یا انگلیسی.
      برای راست چین یا چپ چین کردن میخوام
      باید چکار کنم؟
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.