رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,141

بنیان گذار و مدیر فنی

درود

دوستان امروز اولین جلسه برنامه نویسی اندروید را با هم شروع میکنیم.

این فیلم آموزش ذخیره کردن یک پروژه + ذخیره کردن یک لایوت است.

jalse aval.rar

موفق باشید

• پسندیدم 12

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Yaseen
      سلام دوستان
      این برنامه هرنوع فایل رو میتونه ذخیره کنه میتونه بعنووان برنامه ذخیره اسناد و فایلها مورد استفاده قرار بگیره 
      فایل رو به بایت تبدیل کردم نحوه ذخیره توی هارد هم همینطوره
      توی گزینه انتخاب محدودیت حجم هم هست میشه تغییرش داد
      یه ترد گذاشتم برای زمان ذخیره فرم
      توی همه متدها و اکثرا خط ها رو توضیح دادم
      اگه قرار باشه کارهای دیگه هم زمان انجام بشه میتونیم توی بک گراندورکر و async بزاریم اما ایجا ما یک عمل رو انجام میدیم و اونا لازم نیستن
      در کل برنامه جالبی هست از اکسس استفاده کردم مشکلات sql دست و پای ادمو میبنده خودم یه بانک دارم 400 هزار رکورد داره بنظرم اکسس تا 1 میلیون رکور توانایی خوبی داره
      ضمنا توی سایتم این برنامه رو پولی گذاشته بودم بخاطر لرن نت که واقعا محل تبادل دانش هست و فروم بسیار عالی هست با مدیران بسیار مسلط همینطوری گذاشتم تا دوستان استفاده کنند
      FileSave2DB-urmiapazar.ir.rar

• توسط xboby
      با عرض سلام،
      اگر اشتباه نکرده باشم ؛ قبلا در بالای صفحه نخست سایت آیتمی تحت عنوان: سفارش پروژه ها بود که
      گویا پروژه های درخواستی اعضاء را پذیرش می کرد.آیا در حال حاضر حذف شده ؟
                                                  متشکرم
    • توسط chatbuzz
      سلام خدمت اساتید محترم 
      اول اینکه خواستم بدونم چطور میشه چند تا عکس با کتابخانه گلاید توی لیست ویو بنمایش در اورد؟
      دوم هم تو خیلی از برنامه ها دیدم وقتی لیست ویو اسکرول میشه به اون position عکس لود میشه و فرضا اگه ۱۰۰۰ ایتم باشه نمیاد یدفعه ای همه رو لود کنه ؟
      ممنون میشم اگه سورس یه مثالی هست ارائه بدین 
      با تشکر
    • توسط jafarik
      سلام
      من یه پنل دارم که میخوام قابلیت زوم کردن ب محتویاتش اضافه کنم
      برنامه یک بازی کارتی هستش که کارت ها ب صورت یه list داخل پنل قرار داده شدن 
      حالا من میخوام قابلیت زوم کردن رو هم ب این پنل اضافه کنم چون تعداد کارتا زیاده و اندازه شون کوچیکه میخوام با زوم کردن این مشکل رو حل کنم
      از کتابخونه ی pinch zoom and move تو activity create استفاده کردم ولی جواب نداد
      اینم کدایی که نوشته بودم:
      pinch.Initialize(pnlMain,"","",1,2.5,3,False,Me) pinch.CanZoom=True pinch.CanMove=False pinch.LimitArea=True  
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.