رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
hossein22

فراخانی چند عکس از دیتابیس آفلاین برروی imageview

پست های پیشنهاد شده

hossein22    0

گروه دانشجو

با سلام 

اقا من میخاستم چند تا عکسو مثلا ( از id = 1 تا id = 10 ) بیام عکساشو بگیرم از دیتابیس آفلاین

هر موقع روی دکمه باتن کلیک کردم بره عکس بعدیو نشون بده 

تمام آموزش های موجود میان فقط با listview یاد میدن

ولی من لیست ویو نمیخام فقط عکس هستش که میخام لودش کنم 

با کتابخانه فراخانی ام این کارو کردم ولی فقط میاد عکس اول رو میگیره یعنی این قابلیتو نداره کتابخانه فراخانی که بیاد از id = 1  تا  id = 10  رو عکس هاشو بگیره فقط اولیرو میگیره

لطفا راهنمایی کنید من تو تمام انجمن های برنامه نویسی اینو مطرح کردم ولی هیچ کس جواب نداده ممنون میشم جواب بدید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
asheune    5

گروه دانشجو

در در 6 شهریور 1397 در 11:12، hossein22 گفته است :

با سلام 

اقا من میخاستم چند تا عکسو مثلا ( از id = 1 تا id = 10 ) بیام عکساشو بگیرم از دیتابیس آفلاین

هر موقع روی دکمه باتن کلیک کردم بره عکس بعدیو نشون بده 

تمام آموزش های موجود میان فقط با listview یاد میدن

ولی من لیست ویو نمیخام فقط عکس هستش که میخام لودش کنم 

با کتابخانه فراخانی ام این کارو کردم ولی فقط میاد عکس اول رو میگیره یعنی این قابلیتو نداره کتابخانه فراخانی که بیاد از id = 1  تا  id = 10  رو عکس هاشو بگیره فقط اولیرو میگیره

لطفا راهنمایی کنید من تو تمام انجمن های برنامه نویسی اینو مطرح کردم ولی هیچ کس جواب نداده ممنون میشم جواب بدید

درود

شما یدونه لیست تعریف کن و توی حلقه فور که آیدی ها رو میگیره اد کن توی لیست (مسیر عکس میشه یعنی)

یدونه متغیر کمکی تعریف کن که شماره رو نگه داره مثلا آیدی 1 یا 2 یا ..

یدونه هم ایمیج ویوو

بعد بیا توی رویداد باتن بگو اندیس اون متغیر کمکی رو از لیست بگیر و نمایش بده

و یدونه هم به متغیر کمکی اضافه کن default_heart

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Yaseen
      سلام دوستان
      این برنامه هرنوع فایل رو میتونه ذخیره کنه میتونه بعنووان برنامه ذخیره اسناد و فایلها مورد استفاده قرار بگیره 
      فایل رو به بایت تبدیل کردم نحوه ذخیره توی هارد هم همینطوره
      توی گزینه انتخاب محدودیت حجم هم هست میشه تغییرش داد
      یه ترد گذاشتم برای زمان ذخیره فرم
      توی همه متدها و اکثرا خط ها رو توضیح دادم
      اگه قرار باشه کارهای دیگه هم زمان انجام بشه میتونیم توی بک گراندورکر و async بزاریم اما ایجا ما یک عمل رو انجام میدیم و اونا لازم نیستن
      در کل برنامه جالبی هست از اکسس استفاده کردم مشکلات sql دست و پای ادمو میبنده خودم یه بانک دارم 400 هزار رکورد داره بنظرم اکسس تا 1 میلیون رکور توانایی خوبی داره
      ضمنا توی سایتم این برنامه رو پولی گذاشته بودم بخاطر لرن نت که واقعا محل تبادل دانش هست و فروم بسیار عالی هست با مدیران بسیار مسلط همینطوری گذاشتم تا دوستان استفاده کنند
      FileSave2DB-urmiapazar.ir.rar

• توسط yuone
      با سلام فرض کنید که من یک webview دارم و یک url را در آن لود کردم خوب می خوام هم درون webview وقتی روی لینکی کلیک کردم و صفحه جدید لود شد در webview بتونم آدرس اون صفحه را بدست آورم ؟
      با sub overrideUrl مربوط به webview هم نتونستم کارکنم اصلا در زمان اجرا خوانده نمی شه
    • توسط abbasy
      Assalamu'alaikum
      Need a help for library here B4A Library - ProgressLoadToast | B4X Community - ...
      Thanks from Indonesia
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.