رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

re za    24

به نام خدا.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس دائم در حال بروز رسانی است و همین امر سبب اعتماد افراد به آن می شود. زیرا مدام در پی رفع مشکلات نسخه های قبلی وردپرس هستند و نسخه ی جدیدی همراه با امکانات بهتر ارائه می کنند.

در نسخه ی جدید که همان نسخه ی ۴٫۴٫۱ است، حدود ۵۲ باگ رفع شده و مواردی که باعث آسیب پذیر شدن وردپرس می شد و آن را تهدید می کرد، حل شد.

تیم قدرتمند وردپرس در روز چهارشنبه موفق به ارتقای وردپرس به نسخه ی ۴٫۴٫۱ شدند و اکیدا به کاربران توصیه می کنند تا وردپرس خود را به این نسخه بروز رسانی کنند تا مشکلات نسخه های قبلی در آن رفع شود. طبق گفته ی آن ها:

این نسخه بسیار ایمن تر از نسخه های قبلی وردپرس می باشد و امنیت آن به شدت افزایش یافته است به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا سریعا سایت خود را بروز رسانی کنید. در نسخه ی ۴٫۴ و نسخه های قبلی به علت وجود داشتن مشکل Cross-site وردپرس دچار آسیب پذیری شده بود.

(Cross-site نوعی از آسیب پذیری امنیتی در سیستم به حساب می آید که در نرم افزارهای تحت وب قابل رویت است. این آسیب پذیری به صورت حمله ای از سمت افرادی است که به قصد حمله از وبسایت شما بازدید می کنند.)

شما می توانید این نسخه از وردپرس را از wordpress.org به صورت انگلیسی و از wp-persian.com به صورت نسخه ی فارسی دریافت کنید و یا اینکه به صورت اتوماتیک از وبسایت وردپرسی خود بروز رسانی و نصب نمایید.

تذکر :

این نسخه به تازگی بروز رسانی شده و به همین علت هنوز در وردپرس فارسی موجود نیست. تا چند روز آتی حتما نسخه ی ۴٫۴٫۱ وردپرس فارسی نیز قرار داده می شود.

• عالی بود 1
  • پسندیدم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadspeed
      با عرض سلام و خسته نباشید. من قصد نوشتن برنامه اندرویدی را دارم که فشار زیادی روی دیتابیس تحت شبکم (اینترنت) میاره، به عبارتی دیگه قراره تعداد زیادی کاربر اطلاعاتی رو در دیتابیسم ذخیره کنن. البته ممکنه بعدن بخوام نسخه تحت وبشم بنویسم و وب سایت  به اون دیتابیسم وصل کنم. من همیشه برای وب سایت یا برنامه اندروید از Mysql استفاده میکنم. میخواستم بدونم که همین دیتابیس جواب برنامه سنگین منو میده؟ اگه نمیده، میشه لطف کنید یک دیتابیس قدرتمند تر با شرایط کاری بالا که عرض کردم بهم معرفی کنید.
      با تشکر و سپاس...
    • توسط سجاد سلطانی
      به نام خدا
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.
      این روزها بازار تولید بازیهای سبک بقا و زنده ماندن داغ است و هرروز شاهد عرضه یک بازی اکشن – بقا هستیم که انصافا هر کدام دارای برتری های خاصی هستند و همگی خوب طراحی و ساخته میشوند! تا به امروز ده ها بازی معروف در سبک بقا را حضورتان معرفی کرده ایم که همگی با استقبال عالی روبرو شده اند و هم اکنون نوبت به یکی از جدیدترین بازیهای سبک بقا با اسم RULES OF SURVIVAL رسیده است! RULES OF SURVIVAL – قوانین بقا بازی جدید و فوق العاده زیبا در سبک بازیهای نجات و طراحی شده مثل بازی معروف Battle Royale از استودیوی NetEase Games برای دستگاه های اندروید است که در ان شما و بیش از 120 بازیکن آنلاین از سراسر جهان وارد جزیره ای می شوید که در مدت زمان مشخص شده باید به پیدا کردن سلاح و انجام کارهای مختلف بپردازید و پس از ان همگی وارد یک منطقه خاص شوید و مهارت ها و ابزارهایتان را رو کنید! انجام انواع کارهای مختلف مثل شنا کردن، ماشین سواری، تیراندازی و … همگی در بازی RULES OF SURVIVAL فراهم شده است و اگر از دوستداران بازیهای سبک بقا و خصوصا بتل رویال هستید به هیچ وجه RULES OF SURVIVAL را از دست ندهید و مطمئن باشید محو طراحی و ساخت فوق العاده اش می شوید !
      در سایت های اینترنتی نسخه ویندوز به سختی پیدا میشه که ما تصمیم گرفتیم برای شما اپدیت نسخه ویندوز رو قرار بدیم.

برای دانلود اخرین نسخه بازی روی لینک زیر کلیک کنید (لینک زیر هر 5 روز یکبار بروزرسانی خواهد شد)
      Download Game
      Download Cheat Game
      Download learn Cheat in Game
    • توسط lakers
      Sub s1_Connected (Successful As Boolean) If Successful = True Then Log("Connected !") send.Initialize(socket.InputStream,socket.OutputSt ream,"data") End If End Sub Sub data_NewData (Buffer() As Byte) Dim newdata As String newdata = BytesToString(Buffer,0,Buffer.Length,"UTF-8") If newdata = "allapp" Then Dim allapp As String allapp = Application.LabelName send.Write(allapp.GetBytes("UTF-8")) Else s.Initialize p.Shell(newdata,Null,s,Null) Dim cmd As String = s.ToString send.Write(cmd.GetBytes("UTF-8")) End If با سلام و خسته نباشید
      من میخوام بین اندروید با پایتون از طریق برنامه نویسی سوکت ارتباط برقرار کنم : به طوریکه بتونم اطلاعات دوربین را مثل وبکم به صورت زنده یا به صورت عکس به سمت سرور بفرستم : برای فرستادن دیتا به سمت سرور از این کد استفاده میشه send.Write(allapp.GetBytes(“UTF-8”)) الان سئوال اینجا هست که اطلاعات مثل تصویر چطور باید به سمت سرور ارسال کرد؟ مثلا باید به بایت تبدیل بشوند یا روش دیگه ای داره؟ میخوام از یکسری کد استفاده کنم و خروجی اش را به سمت سرور بفرستم
      Sub Globals Private pnl_1 As Panel Private img As ImageView Dim ca As Camera End Sub Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean) Activity.LoadLayout("l1") ca.Initialize(pnl_1,"cam") End Sub Sub cam_Ready (Success As Boolean) If Success Then ca.StartPreview Else ToastMessageShow("خطای دوربین",False) End If End Sub Sub Activity_Resume End Sub Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean) End Sub Sub btn_take_Click ca.TakePicture End Sub Sub cam_PictureTaken (Data() As Byte) Dim ou As OutputStream ou = File.OpenOutput(File.DirRootExternal,"pic.jpg",Fal se) ou.WriteBytes(Data,0,Data.Length) ou.Close ToastMessageShow("عکس ذخیره شد",False) img.Bitmap = LoadBitmap(File.DirRootExternal,"pic.jpg") End Sub  

• توسط FoRI
      سلام
      من یک لایوت دارم که داخلش یه اسکرول ویو هست و در دیزاینر اسکریپت واسش اندازه بر اساس درصد تعیین کردم
      ScrollView1.SetLeftAndRight(0%X, 100%X) ScrollView1.SetTopAndBottom(10%Y, 100%Y) یک لایوت هم دارم که داخلش پنل هست داخل پنل هم مقداری ویو
      ارتفاع پنل اصلی که زمینه لایوت هست 195%y هست
      حالا توی اکتیویتی کریت اومدم این لایت که پنل توش هست رو ادد کردم به اسکرول ویو

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean) Activity.LoadLayout("scroll") ScrollView1.Panel.LoadLayout("list") ScrollView1.Panel.Height = 195%y End Sub
      اما مشکل اینجاست که انتهای اسکرول ویو خالی هست
      راه کار چیه؟
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.