رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
علی سجادی

انتقال فایل به هاست توسط FTP

پست های پیشنهاد شده

علی سجادی    101

گروه دانشجو

به نام خدا.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران گرامی انجمن برنامه نویس ایرانی.

FTP چیست؟

FTP یه قرار داد یا پروتکل هست برای انتفال اطلاعات که مخفف File Transfer Protocol هست.از اینها که بگذریم باید بگم یه سری نرم افزار هستند که با استفاده از این پروتکل می توانند فایل های درون هاست رو در کامپیوتر ما نشان بدهند (انگار کامپیوترمون رو با هاست شبکه کردیم!) و ما میتونیم از هاست فایل برداریم یا از کامپیوتر به هاست فایل بفرستیم.حتی می توانیم فایل های توی سرور رو از کامپیوتر ویرایش کنیم یا تغییر اسم بدیم.ولی یه کار رو انجام نمیده ( که اگه این رو انجام می داد دیگه یه دونه بود) و اون هم اینکه نمیشه فایل های zip توی سرور رو باهاش به اصطلاح extract کرد.

چه نرم افزاری نیاز هست ؟

• cuteftp : این نرم افزار پولی هست.
  • FileZilla : این یکی رایگان هست و محبوب وردپرسی ها (چون این هم منبع باز هست) یه نکته جالبش اینه که زود یه زود آپدیت میشه (و هیچ تغییری در ظاهر نمی کنه!)

هر دوی این نرم افزار ها در اصل به یک قدرت هستند حتی سادگی استفاده هم یکسان هست و درکل فرق خاصی ندارند. برای استفاده از FTP نیاز به یکی از این نرم افزار ها و یه اکانت FTP داریم که با اون به سرور یا هاست متصل بشویم.

چگونه در هاست اکانت FTP بسازیم ؟

• Cpanel : که با استفاده از FTP Account میشه اکانت ساخت.
  • Direct Admin : که با گزینه FTP Management میشه اکانت ساخت.

نقل قول

توضیحاتی در مورد اتصال از طریق FileZilla به هاست »

1. host : که ادرس سایتمون هست learn-net.ir

2. username : که میشه یه ایمیل مثلا اگه در سایت learn-net.ir یه اکانت بسازم یا یوزر x میشه upload@learn-net.ir

3. password : که مشخصه رمزی هست که زمان ساخت اکانت وارد کرده اید

4. port : که نیازی نیست چیزی وارد کنید. (اصولا پورت 21 هست)

FileZilla-Connected-to-Bluehost-Server.png

• عالی بود 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط usbii
      سلام 
      دارم یه بات مینویسم و نیاز دارم کاربر به بات عکس ارسال کنه از چه تابعی و چه طوری باید ازش استفاده کنم؟ اگه یه نمونه برام بنویسین ممنون میشم
      میخوام عکس رو در هاست و ادرسش رو در دیتابیس ذخیره کنم 
    • توسط حسام
      سلام
      برای ذخیره اطلاعات  از کتابخونه AriaSharedPreference  استفاده کردم

میخوام وقتی کاربر چک باکسی رو تیک زد  بعد خروج و برگشتن به برنامه تظیمات به حالت اول بر نگرده   

مثلا با زدن تیک چک باکس 1 میخوام که ایمیچ ویوو اول غیر فعال و ایمیچ ویوو دو فعال بشه .و  متن چک باکس یک  به کلمه ok تغییر کنه
      این اتفاق میفته ولی بعد از دوباره وارد شدن به  برنامه , حالت اولیه برگشته.  فقط تیک چک باکس تغییر نکرده  و درسته!
      Dim asp As AriaSharedPreferences '------ CheckBox1.Checked=asp.GetBoolean("ch",False) CheckBox2.Checked=asp.GetBoolean("ch2",False) End Sub Sub CheckBox1_CheckedChange(Checked As Boolean) If CheckBox1.Checked=True Then asp.SaveBoolean("ch",True) ImageView2.Visible=True ImageView1.Visible=False CheckBox1.Text="ok" Else asp.SaveBoolean("ch",False) End If End Sub Sub CheckBox2_CheckedChange(Checked As Boolean) If CheckBox2.Checked=True Then asp.SaveBoolean("ch2",True) ImageView1.Visible=True ImageView2.Visible=False CheckBox2.Color=Colors.Blue Else asp.SaveBoolean("ch2",False) End If End Sub ممنون میشم بگید چکار کنم 
    • توسط nader_am
      سلام من برنامه نویسی رو تازه شروع کردم.چون استاد ما سریع درس میده به موضوعاتی که گفته هنوز نرسیدم و نمیتونم تمرین هایی که گفته رو انجام بدم. میشه کسی این کد هارو بنویسه ؟ مطمئناً برای شماها سوال های راحتی هست.توجه کنید که در حل سوال ها فقط از دستور های کنترل تکرار میتونید استفاده کنید.
      1) برنامه ای بنویسید که هربار با سوال مناسب ، یک اسم حداکثر 10 کاراکتری از کاربر بخواهد ، سپس بدنبال پیام مناسب ،اسم خوانده شده را چاپ کند.این عمل تا زمانی ادامه یابد که در جواب (y/n)?continiue حرف y وارد شود. سپس تعداد اسامی خوانده شده با پیام چاپ شود.

2)برنامه ای بنویسید که عدد پی را از رابطه زیر تا جمله 10و20و...و100 محاسبه کرده مقادیر به دست امده را چاپ کند.
      pi=4(1-1/3+1/5-1/7+....)

3)برنامه ای بنوسیسید که عدد صحیح n را بخواند مقدار فاکتوریل 1 تا n را محسابه نموده.

خیلی خیلی ممنون
    • توسط mnet
      سلام فایل جاوا اسکریپت رو چطوری میشه رمز گذاشت؟
      به hex می خوام تبدیل کنم ولی وقتی این کار رو انجام میدم دیگه لود نمیشن:

document.addEventListener('DOMContentLoaded', function() { new Typed('#micro-source', { strings: [ 'Ahmadreza220', 'P30web', 'Micro-Source', ], typeSpeed: 50, backSpeed: 20, smartBackspace: true, loop: true }); }); فایل های کلی:
      http://s8.picofile.com/file/8340232768/html.rar.html  
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.