رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

شایان آباد    6,138

بنیان گذار و مدیر فنی

با سلام

با یه آموزش باحال و کاربردی در خدمتتون هستم

چنتا از دوستان این مشکل رو داشتن که اگه با کتابخونه Phone پیامک ارسال کنیم و متن طولانی باشه پیامک ارسال نمیشه.

یه فانکشن که نیاز به کتابخونه Reflection داره و از سایت مرجع پیدا کردم رو براتون میزارم:

Sub SendLargeSms(Number As String , Message As String)
Dim r As Reflector
r.Target = r.RunStaticMethod("android.telephony.SmsManager", "getDefault", Null, Null)
Dim parts As Object
parts = r.RunMethod2("divideMessage", Message, "java.lang.String")
r.RunMethod4("sendMultipartTextMessage", _
Array As Object(Number, Null, parts, Null, Null), _
Array As String("java.lang.String", "java.lang.String", _
"java.util.ArrayList", "java.util.ArrayList", "java.util.ArrayList"))
End Sub

دیگه کاملا واضحه به جای Number شماره و به جای Message متن پیام رو بنویسید.

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط xboby
      با عرض سلام،
      اخیرا در یک انجمن که با IPS طراحی و آنلاین شده ،ایمیل تائیدیه سیستم برای
      کاربرانی که درخواست ثبت نام می کنند، ارسال نمی شود و در پیشخوان سیستم 
      پیغام هشدار زیر داده می شود:
       (  فرآیند ارسال رايانامه ها دچار مشکل شده است !!
      رايانامه ها ارسال نمی شوند. لطفا به بخش گزارش های خطا ایمیل رفته و پس از بررسی خطا ها، به بخش تنظیمات پست الکترونیکی مراجعه نمایید. )
      روش گام به گام خطایابی و رفع آن به چه صورتی است؟
                                                              بسیار متشکرم
    • توسط lakers
       سلام بر اساتید
      میخواستم بدونم با پی اچ می توان دستورات را کنترل کرد؟ من میخوام یک برنامه اندرویدی درست کنم که بر اساس b4a هست توی اندروید: یک سری اطلاعات به هاست فرستاده می شوند توسط اندروید: پس الان اینجا سرور php هست و کلاینت b4a :من میخوام کنترل پنلی را توی پی اچ پی درست کنم که به سمت کلاینت که همان b4a هست دستور بفرسته و زمانیکه گوشی دستور را از سمت سرور گرفت : دستور داخل گوشی اجرا بشه: سئوال اینجا هست که ایا اینکار شدنی هست؟
      اگر میشه از چه توابعی یا دستوراتی در پی اچ پی باید استفاده کنم ایا به برنامه نویسی سوکت ربط پیدا می کنه؟
      یک چیزی میشه شبیه ربات تلگرام.
      سپاس
    • توسط lakers
      با سلام بر اساتید
      من میخوام با کتابخانه camera یک عکسی بگیرم و در حافظه ذخیره کنم بعد به سمت سرور (پایتون) ارسال کنم: یک کدی را گیر آوردم لطفا بگید درست هست یا نه ؟
      کداصلی این هست: حالا سئوال اینجا هست که کد باید به صورت دیتا ارسال بشه یا بافر ؟
      Sub cam_PictureTaken (Data() As Byte) Dim ou As OutputStream ou = File.OpenOutput(File.DirRootExternal,"pic.jpg",False) ou.WriteBytes(Data,0,Data.Length) ou.Close
      سپاس
    • توسط امیرحسین طرق پیما
      درود
      اینم آموزش ارسال sms با پنل پیامکی که میتونید با شماره های اختصاصی خودتون مثل 50005858354 پیامک ارسال کنید
      این کار رو توی بیسیک به طور خیلی آسون انجام میدیم
      برای همه پیشنهاد میشه که هم چگونگی ارسال رو یاد بگیرن و هم کار کردن با api
      سعی کردم همه مباحث رو واضح بیان کنم تا همه کاربرا چه حرفه ای و چه غیر حرفه ای بتونن یاد بگیرن
      تایم آموزش 40 دقیقه هستش به صورت یک پارت 42 مگابایتی
      میتونید سیستم ثبت نام و ورود رو بسلزید با این آموزش و همچنین کاربر قبل از ورود باید ایمیل خودش رو تایید کنه در غیر این صورت اجازه ورود رو نداره و وقتی تایید کرد برای همیشه میتونه راحت وارد بشه
      -استفاده از php برای ارسال ایمیل -استفاده از php برای خواندن و ریختن اطلاعات در دیتابیس آنلاین -استفاده از کد فعالسازی -تشخیص درست یا غلط بودن کد فعالسازی -استفاده از پنل sms در بیسیک  
      [hide_like] send sms with b4a.7z
      email b4a.7z
      [/hide_like]
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.