رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و وابسته به هیچ گروه سیاسی و ارگان خاصی نمیباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

پست های پیشنهاد شده

با سلام

با یه آموزش باحال و کاربردی در خدمتتون هستم

چنتا از دوستان این مشکل رو داشتن که اگه با کتابخونه Phone پیامک ارسال کنیم و متن طولانی باشه پیامک ارسال نمیشه.

یه فانکشن که نیاز به کتابخونه Reflection داره و از سایت مرجع پیدا کردم رو براتون میزارم:

Sub SendLargeSms(Number As String , Message As String)
Dim r As Reflector
r.Target = r.RunStaticMethod("android.telephony.SmsManager", "getDefault", Null, Null)
Dim parts As Object
parts = r.RunMethod2("divideMessage", Message, "java.lang.String")
r.RunMethod4("sendMultipartTextMessage", _
Array As Object(Number, Null, parts, Null, Null), _
Array As String("java.lang.String", "java.lang.String", _
"java.util.ArrayList", "java.util.ArrayList", "java.util.ArrayList"))
End Sub

دیگه کاملا واضحه به جای Number شماره و به جای Message متن پیام رو بنویسید.

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط امیرحسین طرق پیما
      درود
      اینم آموزش ارسال sms با پنل پیامکی که میتونید با شماره های اختصاصی خودتون مثل 50005858354 پیامک ارسال کنید
      این کار رو توی بیسیک به طور خیلی آسون انجام میدیم
      برای همه پیشنهاد میشه که هم چگونگی ارسال رو یاد بگیرن و هم کار کردن با api
      سعی کردم همه مباحث رو واضح بیان کنم تا همه کاربرا چه حرفه ای و چه غیر حرفه ای بتونن یاد بگیرن
      تایم آموزش 40 دقیقه هستش به صورت یک پارت 42 مگابایتی
      میتونید سیستم ثبت نام و ورود رو بسلزید با این آموزش و همچنین کاربر قبل از ورود باید ایمیل خودش رو تایید کنه در غیر این صورت اجازه ورود رو نداره و وقتی تایید کرد برای همیشه میتونه راحت وارد بشه
      -استفاده از php برای ارسال ایمیل -استفاده از php برای خواندن و ریختن اطلاعات در دیتابیس آنلاین -استفاده از کد فعالسازی -تشخیص درست یا غلط بودن کد فعالسازی -استفاده از پنل sms در بیسیک  
      محتوای مخفی شده شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید ، در صورتی که این مطلب را لایک کنید. (سپس بعد از لایک کردن صفحه را دوباره بارگذاری کنید)
    • توسط developj
      سلام
      میخواستم ببینم چجوری دو دستگاه اندرویدی را به متصل و اطلاعات متنی را رد و بدل کنم با بلوتوث در برنامه نویسی اندروید در محیط اندروید استودیو؟
    • توسط rezar4950
      سلام دوستان
      چه جوری میشه یه برنامه ساخت که بشود از طریق نقطه اتصال فایل و برنامه ارسال کرد
      با پلتفرم b4a
    • توسط FoRI
      سلام دوستان
      از سمت بیسیک با این روش و این کوئری که متن ارسال میکنم به سرور توی متن با تعداد کاراکتر پایین مشکلی نداره اما اگر متن مثلا بیشتر از ۱۰۰ حرف بشه ارسال نمیشه و رکورد جدیدی به دیتابیس اضافه نمیشه.
      مشکل چی هست؟
      بهترین روش و کد چی هست واسه اینکه چندمقدار و تکست رو از بیسیک به سرور ارسال کنیم مثل برنامه پیامکی شاید متنش بیشتر از ۵۰۰ کاراکتر هم بشه

ExecuteRemoteQuery("INSERT INTO `tbl` (`text1`, `text2`) VALUES ('"&EditText1.Text&"', '"&EditText2.Text&"')","COUNTRIES_LIST")
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.