رفتن به مطلب
لـــرن نــت

انجمن های پشتیبانی

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن های تخصصی برنامه نویس ایرانی پیگیری کنید.

تــوجــه

پسورد تمامی فایل ها learn-net.ir میباشد.

تــوجــه

این وب سایت تحت نظر پلیس فتا میباشد و تمامی مطالب طبق قوانین ایران میباشد.

سرور تیم اسپیک

شما هم میتوانید عضو بکس لرن نت در تیم اسپیک باشید ! بالاخره سرور تیم اسپیک انجمن برنامه نویس ایرانی راه اندازی شد که شما میتوانید با نصب نرم افزار teamspeak به جمع ما بپیوندید.

ts.learn-net.ir

پست های پیشنهاد شده

با سلام

با یه آموزش باحال و کاربردی در خدمتتون هستم

چنتا از دوستان این مشکل رو داشتن که اگه با کتابخونه Phone پیامک ارسال کنیم و متن طولانی باشه پیامک ارسال نمیشه.

یه فانکشن که نیاز به کتابخونه Reflection داره و از سایت مرجع پیدا کردم رو براتون میزارم:

کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.

دیگه کاملا واضحه به جای Number شماره و به جای Message متن پیام رو بنویسید.

• پسندیدم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m0$tafa
      سلام
      چجوری میشه در ربات ایموجی ارسال کرد؟
      همون ایموجی رو به این صورت قرار میدم یا ارور میده یا علامت سوال ارسال میکنه
      نمیتونم از کد های UTF-8 استفاده کنم چون کاربر باید اون ایموجی رو ارسال کنه و همون ایموجی در دیتابیس ذخیره بشه و بعد برای اشخاص ارسال بشه
    • توسط Almas
      سلام خدمت دوستان
      اموزش طراحی یه اپلکیشن میخواستم که چندتا رشته وقتی براش اسمس شد و دریافت کرد یه جوابی به هر رشته به روی هاست ارسال کنه
      مثلا
      یه گوشی داریم  وقتی براش مثلا یه کدی (اعداد یا کاراکتر یا حروف ) از قبل تعریف شده براش ارسال شد برای هر عددی مثلا یه جوابی یا متنی روی هاست ارسال کنه و قسمت بعدی همون اطلاعات رو از رو دیتابیس تو یه بخشی بخونه
      اگه کسی اموزشی داره یا راهنما معرفی کنه ممنون میشم
    • توسط علیرضا آه مند
      سلام.
      شاید دیده باشید که ربات هایی هستند که وقتی بهشون پیام میدید.
      برای شما پیام هایی بصورت محتحرک ارسال میکنند.
      امروز میخوام بگم که چطوری میشه این کار رو انجام داد.
      این کار با متد editmessage از api ربات تلگرام انجام میشه.
      برای انجام این کار کد های زیر را بعد از کد ارسال پیام در سورس ربات خود قرار دهید تا نتیجه رو ببینید:
      کاربر گرامی برای مشاهده این قسمت باید از اکانت شخصی خود استفاده کنید زیرا کاربران مهمان دستررسی مشاهده این قسمت را ندارد.
      در کد های بالا من اومدم کلمه loading رو بصورت متحرک نشون دادم.
      خودتون یک بار تست کنید متوجه میشید.
      موفق باشید.
    • توسط m007moh
      سلام
      دوستان میشه کمک کنید و اگر راهی میدونید که بشه سیمکارت فرستنده اس ام اس رو تعیین کرد راهنمایی کنید
      مثلا توی گوشی های دو سیمکارت سیمکارت 1 فعاله ولی ما میخوایم نرم افزار با سیمکارت شماره 2 اس ام اس بده!!!

با تشکر
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر